Wpis z mikrobloga

Też tak macie że jak zrobicie sobie nawet krótką przerwę od gry to potem nie chce wam się do niej wracać? W ostatni weekend pograłem kilka godzin w Shadow of the Tomb Raider, w tygodniu z braku czasu nie grałem i kiedy odpaliłem dzisiaj to pograłem 10 minut i wyłączyłem. Poza tym też sama gra w sobie też niczym szczególnym nie przyciąga. Jest dość nudna. Myślałem że zmniejszenie walk względem poprzednich części będzie na plus ale teraz jest przeginka z eksploracją i te przeciągane fragmenty są nużące dla mnie. Liczyłem na trochę lepszy balans.

#gry #shadowofthetombraider #tombraider
  • 10
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: miałem tego tomb raidera na 3 miesiące ale nie przeszedłem był jakiś taki ni jaki dla mnie
Za to klasyka z 2013 roku przeszedłem chyba w tydzień jest zajebisty i polecam w opór, może kiedyś sobie jeszcze raz ogram
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: w 2013 lara przechodziła transformację i dzięki temu żyła, chociaż to może mój gust do klasyków, nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ może kiedyś jeszcze raz spróbuję rise of the tomb raider ale to na spokojnie, bo miałem w passie na microsoft store
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@QuaLiTy132: Z Wiedzminem 3 tak miałem. Rok z dodatkami tą grę przechodziłem xD. Gra jest ok, ale jakoś takaYakuza mnie wciągała bardziej i o 4 rano waliłem w pada, klepiąc ostatnie bossy.
  • Odpowiedz