Wpis z mikrobloga

#it #csgo #freesync #gsync #monitory #kartagraficzna #pcmasterrace

przepraszam za brak polskich znakow nie wiem czemu nie chca mi tu dzialac

Witam chcialem kupic monitor Monitor gaming ACER 25' KG251QD, posiadam karte graficzna Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6. Pare osob mi mowi ze ta karta nie do konca bedzie wspolpracowac z tym monitorem, przez co moga byc jakies scinki obrazu ale nie musza, a pare osob mi mowi ze bedzie smigac normalnie bez problemu. slabo sie orientuje w temacie, staram sie cos wyczytac ale srednio mi to wychodzi, czy moze mi ktos doradzic? p.s. fpsy czasami mi spadaja ponizej 240
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakiJeden666: tylko miej na uwadze, że ten monitor to w zasadzie nadaje się głównie do csa. ciężko będzie dobić do 240hz w innych grach, a w zasadzie będzie to niemożliwe
  • Odpowiedz
  • 1
@TakiJeden666 pobierz program CPU-Z, w zakładce Bench kliknij STRESS CPU. Procesor wskakuje Ci wtedy na 100% zużycia. Wtedy w zakładce CPU zobacz na wartość Core Speed. Jeśli masz boosta włączonego, to powinno tam być ponad 4Ghz i nie trzeba nic robić. Jeśli masz 3,6Ghz to daj znać jaką masz płytę główną to pomogę Ci ustawić w Biosie poprawne ustawienia
  • Odpowiedz