Wpis z mikrobloga

Mirki, mam nc+ go na kodi, wszystko elegancko. Jest jakas opcja żeby dodać do tego jakieś epg (chyba tak to się nazywa?), żeby działało jak normalna telewizja, z podglądem co tam się niedługo będzie działo? #kodi
  • 71
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Mam już od dawna skonfigurowany, chodzi mi tylko o dodanie tej listy. Męczę się od kilku dni i nie wychodzi. Teraz próbuję dodać wchodząc w dodatek Simple Client. Zaznaczam lokalizację Scieżka lokalna i chcę wybrać lokalizację listy, wybieram główny system plików ale nie da się do niego wejść. Jakaś podpowiedz? Z podanego linku nie dowiem się jak dodać tą listę do simple clienta
  • Odpowiedz
@fing: nie rozumiem o co Ci chodzi, wskaż w simple client nową wygenerowaną listę, przeinstaluj wtyczkę, zrestartuj Kodi. Filozofii tu nie ma raczej. Przenieś listę do lokalizacji, do której masz dostęp. Może zmień w ustawieniach Kodi -> media, pokazuj ukryte pliki i foldery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: no właśnie próbuje to zrobić ale gdy chce wybrać ścieżkę w Simple Client nie mogę wejść w główny system plików. Poddaje się, chyba jestem na to za głupi ☹️
  • Odpowiedz
@fing to czemu nie przeniesiesz do innego folderu lub nie wyexportujesz w inne miejsce tej listy m3u? Przeciez napisalem wszystko co możesz zrobić. Jak nie dajesz rady to nikt tego za Ciebie nie zrobi. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fing mam do Ciebie wielka prośbę, udostępnij mi listę m3u (sam próbowałem wyciągnąć ale przy wgraniu starej wtyczki 1.2.2 muszę usunąć inne urządzenie żeby się zalogować a nie bardzo mogę to zrobić bo wszystko zajęte)
  • Odpowiedz