Wpis z mikrobloga

Mirki, mam nc+ go na kodi, wszystko elegancko. Jest jakas opcja żeby dodać do tego jakieś epg (chyba tak to się nazywa?), żeby działało jak normalna telewizja, z podglądem co tam się niedługo będzie działo? #kodi
  • 71
  • Odpowiedz
  • 0
@kodiwpigulce_pl też o tym myślałem, ale jak wejdę w listę wtyczek to przy niej jest napisane "dostępne aktualizacje" :/ no nic kiedyś może pójdzie. Czytałem na forum i inni też mają ten problem.
  • Odpowiedz
Panowie a jak zmienic rozdzielczosc we wtyczce nc+ go ogladana przez kodi na fire tv stick ? Bo mam na kazdym kanale h264 1024x576, 999600 bps tak mi pisze...Gdzies widzialem zeby zmienic we wtyczce InputStream Adaptive ale tam mam ustawione auto max....
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl
@zaba34
@plumaS
@Damdol5

Pytanie odnośnie listy m3u do Simple client, ma ktoś z was wygenerowana listę ze wszystkimi kanałami (około 120 razem z Polsat Sport premium)? Pytam ponieważ jest ograniczenie w logowaniu i obawiam się że zablokuje sobie zmianę urządzeń/logowania na miesiąc przez zalogowanie się i własne wygenerowanie z linki który wrzucił @kodiwpigulce_pl?
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl ale jeśli mam wtyczkę wgrana teraz i jestem zalogowany (z niej nie mogę ściągnąć listy) więc muszę usunąć, wgrać inna z Twojego linku który wrzucałes wyżej (kolejne logowanie) i potem usunąć i wgrać ta którą mam teraz (kolejne nowe logowanie) dobrze to rozumiem?
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Cześć. Podpowiedz mi, czy po wygenerowaniu listy dodatkiem 1.2.2 odinstalowaniu go i ponownym zainstalowaniu tego od mbebe lista kanałów powinna automatycznie wskoczyć do simple client czy trzeba coś jeszcze zrobić? Chciałbym mieć wszystkie 109 programów a nie 85. Robie wszystko zgodnie z wytycznymi a nadal mam 85. Mam Android TV
  • Odpowiedz