Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może wie, czy da się połączyć android boxa z LIBREELEC z dekoderem ENIGMA2 za pomocą TVheadend HTSP Client? Czy to działa tylko kiedy tuner jest w tym samym urządzeniu? Niby są tam jakieś opcje podania IP ale próbowałem różnych opcji i mi to nie wychodziło.

Z góry dzięki za pomoc.

#kodi, #kodiwpigulce, #libreelec
  • 14
Bo na Enigma2 Client trochę wolno przełącza mi kanały. Chciałem zobaczyć, czy może przez TVheadend byłoby jakoś lepiej. Jakby co, to m3u z enigmy wgrywałem też do PVR IPTV SIMPLE CLIENT ale też różnie to działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kokosz887: próbowałem przez TVheadend ale jest to kompletnie nieopłacalne. Kolega Kodiwpigulce dobrze Ci mówi bo mi pomagał kilka miesięcy temu. Skonfiguruj sobie E2 Client i w dekoderze ustaw odpowiednie wartości dla transcodingu i będzie chodzić cacy. Jak chcesz szybkiego przełączania kanałów to musisz zostać bezpośrednio przy satelicie
@dzetson: A może Kolega coś więcej powiedzieć o tym ustawieniu transcodingu? Bo tego w ogóle nie ruszałem. Nie wiem, czy jest jakaś różnica, ale jakby co, to dekoder to Zgemma H9.2S.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kokosz887: fajny dekoder choć na 1gb RAMu więc dlatego pewnie wszystko Ci tak wolno chodzi. Transcodinc to ustawienia jakości obrazu na tvboxie i ustawiasz je w OpenwebIf na dekoderze lub przeglądarce logując się do dekodera