Wpis z mikrobloga

Ktoś może mi odlać Boss Bottled i Boss Bottled Intense? Pachnie jak Puma Man którą dostałem dawno temu na osiemnastkę i zanim kupię flakon chciałbym dobrze przetestować. W sepphorze psiknalem na nadgarstek no i jak nic mi się przypomniały młode lata :-) A Puma Man na alle 235zl za 50ml, szkoda mi ;-)
#perfumy
  • 11
@jastrzabnakonarze: koledzy wyżej nie żartują, akurat wąchałem dziś X-Bolta będąc w Lidlu i Bossa Bottled, którym się wypsikał gość obok na siłowni i faktycznie są cholernie podobne. Z parametrami pewnie podobnie, bo Boss nie jest jakąś bestią, co trzyma 12+ godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
półki, pytałe


@jastrzabnakonarze: Zaraz, ale to czego szukasz? odpowiednika Pumy Man? Bo X-Bolt NA PEWNO nim nie jest. Sam szukam z sentymentu alternatywy dla tego zapach, mam jakiś zamiennik z francuskieperfumy.pl ale podobne jest jedynie otwarcie, późinej zapach skręca w zuepłnie inną stronę.
@xcosall: testowałem dziś Boss Bottled no i ten zapach bardzo mi przypomina te Pumy które miałem jako nastolatek. Ale test był nadgarstkowy, chciałem odlewke obu wersji żeby sobie na spokojnie w domu sprawdzić bez wydawania ponad stówki na flakon. I tym tropem polecono mi X-Bolta, cena taka że mogłem sobie kupić w ciemno bez ryzyka ale w Lidlu nie znalazłem. Moje porównanie do Pumy opiera się na pamięci, używałem ich około