Wpis z mikrobloga

Mirasy, rodzice mają obecnie internet mobilny w Plusie 45GB za 40zl/miesiąc.
Szukam dla tej oferty jakiejś alternatywy, bo widzę, że bez problemu można znaleźć większe pakiety płacąc mniej. Obecnie prędkości osiągane w plusie są zadowalające bo 60Mb/s Down i 40Mb/s Up. Z czym mieliście do czynienia i co polecacie?
A, no i modem już mają Huawei b525s.
#lte #internetmobilny #internet #plus #lajtmobile #play #tmobile
  • 5
  • 0
@LubieKiedy lajtmobile jest bodajże 100gb za 40zl
Patrzyłem tez na plusha, bo jest 30zl i początkowo 40gb( później więcej)
Przez chwilę było pod uwagę brane też virgin, ale to kwestia dyskusyjna na razie, jak miałem telefon u nich to w okolicy bywały jakieś spadki prędkości znaczne itd.
Miłoby było uniknąć ładowania się z góry na dwuletnie zobowiązanie, bo jest szansa, że niebawem pojawi się światłowód w budynku.
@karol_er: lajt na ten moment u mnie spoko jednak trzeba mieć pod uwagę parę rzeczy: Przy tych 300 gb(200 gb w nocy, godzina 1:00-8:00, 100gb reszta dnia) że odlicza Ci transfer od tego pakietu kiedy rozpocząłeś połączenie. Czyli zaczynając połączenie o północy i ściagając coś do 8 rano poleci ci z transferu dziennego. I alternatywnie, rozpoczynając połączenie od 2 w nocy i korzystając intensywnie do 16 poleci ci z pakietu nocnego.
  • 0
@Kecq o dzięki za rzeczową odpowiedź. Wypatrzyłem ostatnio jeszcze next mobile czy jakoś tak. Mam jeszcze trochę czasu na porównanie ofert, więc ma pośpiechu z tym.