Wpis z mikrobloga

opowiem wam historie jednej przesyłki , nie jestem typowy Janusz tylko zwykly przeciętny Mirek, czesto kupije przez internet nawet jak cos mi nie odpowiada to rzadko kiedy zwracam , zazwyczaj wrzucam na olx albo pytam po znajomych, no i historia z wczoraj jak to standardowo u mnie zamowienie internetowe w sklepie Sizeer za skokami, buty to Nike Air max 97 zakupione w promocji 20% w klubie sizeer kupuje od nich od samego początku istnienia sieci w Polsce pod nazwa Sizeer
to fragment maila, moja historia zakupów to kilkanaście par butów, nie tanich butów ,oraz ubrań
Przez caly okres bylem bardzo zodowolony z moich zakupow w sklepach stacjonarnych jak
i rowniez przez sklep internetowy z ktorego zamawialem wiele razy , o dziwo nigdy mnie nie zawiedliście z reklamacja , chociaz za wiele razy nie zgłaszałem to zawsze mi ja
przyznawano , niestety dzisiaj dotarła oczekiwana przezemnie paczka g poniewaz w dzisiejszych czasach nie kazdy Mirek moze sobie pozowlic na drogie buty za 600ziko , uwaznie obserwowałem status wysylki (ku mojemu zdziwieniu została nadana w sizeer krupowki) co
przykuło moja uwage ale no wiadomo , byly na stanie wiec ida ze sklepu stacjonarnego
Kurier przyjechal otwieram podjarany jak ksiądz nowym ministrantem foliopak noim oczom ukazuje sie uszkodzone pudelko wyglądające jakby cygan albo jakis murzyn nosił je całymi dniami pod płaszczem szukając jelenia na buty w super cenie,wyciągam skoki widac ze były noszone ewentualnie przymierzane w sklepie przez każdego Janusza ktory odwiedził sklep w Krupowkach by chociaz przez chwile poczuć sie wyjątkowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
podeszwy zabrudzone z widocznymi śladami różnych kolorów ,buty zamówione jako całe czarne a na nich widoczne białe ślady kleju,no jakby ktos nasmarkał na nie albo czort wie czy się małym nie bawił bo ich wygląd doprowadził do tego ze rurka drgnęła,liczne zadrapania na butach, ogolnie wyglądały jak 3 gatunek albo ewidętnie ktoś wsadził mi bazarowe i chcial przyjanuszować
Buty 30min pozniej odesłałem na swoj koszt do centrali , z tego wku...... zapomnialem porobić zdjęcia , wyslalem im maila , odpisali ze przepraszają i czekaja na przesyłkę , moja historia zakupów od 3 lat w tym sklepie to ponad 10k, pewnie nawet nie uznają mi tych butów bo stwierdza ze przechodziłem w nich zime ( w letnich) i teraz chce je oddać
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
jestem tu od paru lat , od niedawna mam konto , sory za błędy ortograficzne ale pisalem to na szybko siedząc na tronie w pospiechu
  • Odpowiedz