Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Co to jest ten patriarchat? Bo jak zapytałem feministke czy w takim razie będzie za, zrownaniem wieku emerytalnego do 65 lat to powiedziała że nie, bo ona jest za prawem do aborcji(co popieram oczywiście), lepsza opiekę medyczną (również popieram, ale dla każdego nie tylko dla kobiet) oraz za zniesienie patriarchatum. Niech ktoś
#kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ailurophile: a feministki nie chca równości? A jezeli chcą równości to gdzie spójność w przypadku wieku emerytalnego? I gdzie masz dominację mężczyzn, obecnie? Jakiś przykład?
  • Odpowiedz
I gdzie masz dominację mężczyzn, obecnie? Jakiś przykład?


@OCIEBATON: ale czemu ty się prujesz do mnie tak jakbym to ja powiedziała, że jestem feministką i że nie ma równości na tym świecie? xDDD zapytałeś co to jest patriarchat, odpowiedziałam, nigdzie nie wtrąciłam swojego zdania. odpowiadając na twoje pytanie - nie wiem gdzie, podejrzewam że w krajach 3 świata i na podlasiu, nie mam poglądów feministycznych, zapytaj koleżanki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ailurophile: czemu poczułas się zaatakowana normalnymi pytaniami i okreslilas to jako prucie się? Uznałas że jej poglądy są spójne a ja mam co do tego wątpliwości. A różnica zdań zaczyna dyskusje a nie prucie się
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: bo są spójne. skoro patriarchat zakłada dominację mężczyzn, to jednocześnie zakłada też mniejszy udział kobiet. a feministki, przynajmniej z definicji walczą o to, żeby było po równo.
  • Odpowiedz
@ailurophile:

ale czemu ty się prujesz do mnie tak jakbym to ja powiedziała, że jestem feministką i że nie ma równości na tym świecie? xDDD zapytałeś co to jest patriarchat, odpowiedziałam, nigdzie nie wtrąciłam swojego zdania. odpowiadając na twoje pytanie - nie wiem gdzie, podejrzewam że w krajach 3 świata i na podlasiu, nie mam poglądów feministycznych, zapytaj koleżanki.

Wiesz, tamten wcześniejszy komentarz jest tak napisany, że sam przez chwilę
  • Odpowiedz