Wpis z mikrobloga

ludzie którzy nie ruchają albo nie byliby w stanie utrzymać i wychować potomka dorabiają do tego filozofię by zagłuszyć zew natury i czuć się z tym lepiej.


@ImInLoveWithTheCoco: natomiast ludzie, którzy ruchają, mają pracę, rodzinę i utrzymują potomków - nie wyobrażam sobie, żeby odczuwali potrzebę, by tracić czasu na krytykowanie postaw filozoficznych, których nie rozumieją, na portalach ze śmiesznymi obrazkami.

Stawiam zatem, że sam także nie ruchasz, nie jesteś w
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco
@enslavedeagle
Co się tak na to ruchanie uparliście?! Cały wykop ciągle tylko ruchanie i ruchanie.
Mam kolegę który po pierwszym razie w wieku 29 lat powiedział: no takie bez fajerwerków.
Ci co nie ruchają wpadają w jakąś obsesję i ciągle o tym gadają i myślą, bo wydaje im się, że ich życie po ruchaniu się niewyobrażalnie zmieni. Otóż #!$%@? nie!
  • Odpowiedz
ludzie którzy nie ruchają albo nie byliby w stanie utrzymać i wychować potomka dorabiają do tego filozofię by zagłuszyć zew natury i czuć się z tym lepiej.


@ImInLoveWithTheCoco: No tak średnio bym powiedział. Wiesz, że w polsce najczęstszą pensją jest najniższa krajowa, 400 euro, a tacy ludzie nadal posiadają dzieci? Często nawet 2-3, to jest dopiero #!$%@? XD
  • Odpowiedz
Co się tak na to ruchanie uparliście?! Cały wykop ciągle tylko ruchanie i ruchanie.


@Basiura89: zauważ, że ja tylko odpowiadałem na wspaniały argument kolegi wyżej. Antynatalizm z samym ruchaniem niewiele ma wspólnego, no ale na wykopie naczelnym powodem, dla którego warto kogoś słuchać, jest opinia randoma na temat tego, czy w Twoim życiu jest "hEHe RuChaNiE".
  • Odpowiedz