Wpis z mikrobloga

Wracam z interwju do #kanada

Ło ja #!$%@? pytań i papierów od #!$%@?, testy z rysunku w calach #rysunektechniczny sajt testy z montowania konstrukcji po ichniejszemu, sajt testy ze spawania #pracaspawaczamnieprzeistacza

Robota na stałe ale warunki #emigracja kosmos - np w ciągu dwóch lat trzeba sie naumieć #jezykfrancuski i zdać na B2, przylecieć za swoje i urządzić sie na chacie za swoje, oprócz tego żeby przedłużyć wize to trzeba wpłacić 5,5k $ zastawu (?) czyli odkładać po kilka stów z każdej wypłaty, oprócz tego mieć auto do poruszania sie w dzikim śniegu przez pół roku w roku.
Za dwa tyg podejmą decyzje (byłem najlepszy ze wszystkich na egzaminach) i gdzieś do sierpnia mnie będą trzepać po krajach gdzie byłem czy nie karany itp.
Do tego czasu musze mieć jakieś 3-4k€ gotówki.

Ponad 4h mi zeszło.
suqmadiq2ama - Wracam z interwju do #kanada

Ło ja #!$%@? pytań i papierów od #!$%@?,...

źródło: comment_t1M7sd5F8jp7CM3aGnjr5sKWzIFI01y9.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Dymass: #!$%@? ze stawką - suqexit mnie interesuje, mam już dosyć pracy z debilami w eu za stawki dla debili ¯_(ツ)_/¯ jeszcze z dwa lata i bezdomni rumuni będą polaków zatrudniać do spawania w eu
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ja myslalem o BC bo w sumie francuski tylko w Quebec chyba obowiazkowy jest( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do angielskiego to potrzebuja jakis certyfikatow? i czy maja zwolnienia dla ludzi z krajow gdzie angielski to pierwszy jezyk?
  • Odpowiedz