Wpis z mikrobloga

Mirki, w związku z tym, że moderacja bez uzasadnienia upomnienia, czegokolwiek usunęła nasz post na mikroblogu w którym chcieliśmy pochwalić się naszym dziełem, które jest według mnie obowiązkową perełką dla prawdziwego śmieszka albo wykopka który lubi być sam w zamknięty w swojej piwnicy i nie lubi towarzystwa, np bo jest nieśmiały czy po prostu nieumyty i śmierdzi. Postanowiliśmy zrobić #rozdajo z tego właśnie obrazka. Wykop przeglądam od wielu lat nawet miałem kiedyś konto(nie udzielałem się) ale nie udało mi się go odzyskać w związku ze zmianą @ i nawet loga zapomniałem... Zawsze wydawało mi się, że opinie apropo modów są zdrowo przesadzone, tak teraz zdecydowanie, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że niestety myliłem się (,) ...
Napisali ,że wniosek o zweryfikowanie konta firmowego został przekazany odpowiedniej osobie. No i tyle cichosza. Jak myślicie ile to może potrwać wyrobią się do 2033 ? Pomóżcie się trochę wybić, przynajmniej aby nasze obrazki się wyświetlały a #rozdajo obiecam robić raz w tygodniu do końca roku, obrazki naprawdę są zajefajne, efektowne, solidne i nikt takich nie produkuje. Mamy już nowe ramki z litego drewna lakierowane solidne, szyba 3mm gatunku pierwszego, sama ramka 50x40 waży ze 2kg. Niema lipy gwarantuje. A największym problem jest fakt, że zdjęcia nie oddają efektu 3D, ciężko się przebić przez tą całą chińszczyznę, lipę na rynku, A jak wiadomo ludzie przez internet w 90% kupują oczami i jak pelikany łykają to co jest super ładnie pięknie napisane w opisie. Odkąd zacząłem je produkować co też wynikło z przypadku i ewulowało do naprawdę efektownego formy obrazu 3D, jestem wstanie wykonać obraz na podstawie normalnego zdjęcia.
Wiadomo nie są tanie, ale uwierzcie że warte swojej ceny, do tego w całości wykonywane w Polsce od zera Ramki wykonujemy już sami bo wszystko co można kupić to po prostu jest lipa albo cena zwala jak są w miarę ok. EVA (posiadamy certyfikat) również wykonywany jest w zakładzie, sami barwimy, wulkanizujemy tniemy na odpowiednie grubości, następnie robię sobie projekt w pccam wycinam poprawiam, wycinam poprawiam.... mieszam kolory wycinam i tak jakoś powoli się robi te śmieszne obrazki bułki szynki itp itd. Nie spotkałem się z opinią nawet obojętną, zawsze jest wow, i pozytywne wrażenie. Od teraz jesteśmy wstanie wykonać każdy obraz w wybranym przez klienta rozmiarze. Dla wykopków na początku abyście się przekonali,że nie leje wody dam 15% rabatu. Tylko wiadomość przed zamówieniem z hasłem "każdymodtomłot" losowanie na mirko odbędzie dokładnie za tydzień w środę o 20.00 #rozdajo #humorobrazkowy #heheszki #afera

Tym razem tom z cenzurą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#afera #heheszki #humorobrazkowy #przegryw #wykop
artistyle_pl - Mirki, w związku z tym, że moderacja bez uzasadnienia upomnienia, czeg...

źródło: comment_kS4iuHUnqmvkhYNfbUFmuS3GfBwI1S0m.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artistyle_pl: spoko, licze ze nastepnym razem zobacze wpis o czasie i bede mial mozliwosc wziecia udzialu w losowaniu. Moze szczescie sie usmiechnie i wygram? :D

W przyszlosci im mniej tagow tym lepiej. Ewentualnie dodajcie tagi tematyczne typu wystrojwnetrz, sztuka, malarstwo, urzadzajzwykopem, malujzwykopem itp.

No i rozdajo oczywiscie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)