Wpis z mikrobloga

@scriptkitty: Widzę kolory, grę i ogólną konwencje, która nic za bardzo nie zmienia. Na innych klipach tylko HQ i postać Ewana jest (coś w stylu) przeszarżowana, reszta się po prostu drze, to nie jest konwencja, tylko jej brak. Zobacz inne klipy.

@DeathFromSandman: W sumie to nie musi być dobry, wystarczy, że jest about everyday misogyny. Niemniej ciekawi mnie jaka będzie narracja krytyków.
  • Odpowiedz
@sejsmita: Meh, ta walka kojarzy mi się z serialem Power Rangers. Jak włączyłem ten klip, to z początku myślałem, że to kolejny film prosto na dvd xd

Z drugiej strony filmy o superbohaterach dobrze się obecnie sprzedają. Nawet gniot może się nie okazać klapą finansową.
  • Odpowiedz
@Rv0000: Masz rację, o superchołocie sprzedają się dobrze, ale damskie filmy to loteria - ostatnie kilka numerów było felernych. Pożyjemy, zobaczymy, tak czy siak shitstormy będą. :D
  • Odpowiedz
@sejsmita: Jezu, jak byłem ostatnio na 1917 to leciał zwiastun tego... Takiej tandety i plejady żenady nie widziałem od dawna. Tu nawet nie chodzi o jakąś konwencję - ten film po prostu prezentuje się słabo xD

Nie wiem kogo bawi ta "hehe szalona" kreacja Harley Quinn i w sumie wole nawet nie wiedzieć.
  • Odpowiedz