Wpis z mikrobloga

Wybieram się na Monzę w tym roku, może ktoś był i mógłby podrzucić kilka wskazówek?
Kupuję bilety na miejsca przy szykanie za prosta startową - git, nie git? dlaczego?
Rezerwuję noclegi w Milan (ze względu na cenę i zajętość w tym terminie) - jak jest z dojazdami na tor? widzę, ze jest połączenie pociąg + shuttle bus - jest wystarczające, czy wypożyczać samochód?
#f1
  • 13
@arr2: Z Porta Garibaldi na weekend wyścigowy jeździ pociąg na Biassono-lesmo. Wchodzi się z tego przystanku bezpośrednio na tor przy zakrętach Lesmo. 5E bodaj w dwie strony kosztował bilet. Szybszej i lepszej opcji nie ma. Jak chcesz coś widzieć pisz. Też się kwaterowałem w Mediolanie (w zeszłym roku) i miałem miejscówkę przy końcu prostej startowej.
@JK660: dzięki!
- miałeś miejsca po zewnętrznej stronie toru (8a/b) czy po wewnętrznej (6a/b/c)? zapatruje się na te po wewnętrznej - pomimo, że są ciut dalej od szykany to widok na nią wydaje się być lepszy (plus słychać redukcję w bolidach przed zakrętem), mógłbyś coś podpowiedzieć w tej kwestii?
- jak z zadaszeniem w okolicach tych trybun? brałeś parasolkę (od deszczu/słońca)? (na SPA trybuny są osłonięte)
- dobry widok na telebim?
@arr2:
byłem na 6A. Widok spoko na samą szykanę jak i na prosta. Ja siedziałem praktycznie w punkcie gdzie dobijały bolidy do v-maxa / zaczynały hamować z redukowaniem biegów ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogę zdecydowanie polecić tą trybunę.
- na trybunach w okolicy 1 szykany nie ma zadaszenia. W zeszłym roku w piątek tylko padało na torze w czasie treningów, ale wtedy akurat wybrałem wycieczkę do Wenecji
Pobierz
źródło: comment_cRcZRFDmMMeos8BsQs4edg97EkzJyoX3.jpg