Wpis z mikrobloga

Mirki, jak kto w końcu jest z tą płytą indukcyjna, jak rachunki w stosunku do gazu? Bo matka różowej mówi, ze ktoś coś tam założył i rachunki plus 500, aż ciężko uwierzyć.

Kwestia taka, że w szeregowce albo indukcja albo robimy osobny projekt przyłącza gazu i instalacje.
#indukcja #remontujzwykopem #gaz
  • 13
  • Odpowiedz
@Gildead: wydaje mi się, że wychodzi na to samo, a indukcyjna fajna w utrzymaniu czystości. Chyba by musiałby u nich chodzić nie płyta, a piekarnik 24h żeby takie rachunki zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gildead: ja tam za gaz płacę jakieś 250 zł rocznie, a trochę gotuję. Nie wiem jaki jest koszt indukcji, ale dla mnie gotowanie na niej to był dramat, zdecydowanie bardziej wolę ogień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gildead: 100ka miesięcznie za prąd przy 2 osobach i codziennie robienie obiadu. Mama mając gaz w ryczałcie (coś koło 8zl mc) za prąd płaci 60 zł sama.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gildead: 5 rok już leci na szeregowce z rodzicami, indukcja bo gazu brak. 3 osoby na mieszkaniu, prócz indukcji dochodzi zmywarka, która działa codziennie + inne urządzenia. Płacimy w #!$%@? mniej za prąd niż na blokach xd lub porównywalnie
  • Odpowiedz