Wpis z mikrobloga

I jak w tym mieście ma być dobrze jak nawet klosze od kierunkowskazów z Seicento już kradną xD
Najgorsze że próbowali zdać też plastik na końcu drzwi (ten przeciw ubijaniu drzwi) i porysowali auto :/
Ktoś wie gdzie w okolicach Rzeszowa znajdę używane części do auta? Olx pszeszukalem i nie widzę niczego konkretnego w okolicy :/
#rzeszow
Pobierz Lagranzjan - I jak w tym mieście ma być dobrze jak nawet klosze od kierunkowskazów z ...
źródło: comment_UAtA69kRBAvtU3niMqK4pTiCBNqfThWk.jpg
  • 14
@Na_pewno_nie_Artur jak zdążę to podjadę do rudnej, widzę że jest tam jakiś auto złom.
Skoro złodziej tak sobie radę to może mi też się uda ;)
Zastanawiam się jeszcze nad zgłoszeniem na policję, jakby nie było to jest porysowany i
jakby nie było rzecz działa się przed kamerą. Wiem że mogą to całkowicie olać, no ale kurde podjeżdża gość autem pod twój blok wysiada jakby nigdy nic i zapierdziela Ci części. Jutro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lagranzjan: Nie, machnąłem ręką ponieważ policja umarza sprawy z powodu niewykrycia sprawcy. Miałem tak w przypadku kradzieży tablicy rejestracyjnej, chociaż podałem im z nagrania numery sprawcy...
@Na_pewno_nie_Artur: niestety tym razem nie wykupiłem ;)
@Tezak: Liczyłem, że nawet jeśli umorzą sprawę, to po numerach rejestracyjnych pojadą do właściciela pojazdu i może taka wizyta mogłaby zniechęcić gościa na przyszłość... ale zapewne na złożeniu sprawy się skończy
@Lagranzjan policja ma całkowicie #!$%@?. Znajomemu ktoś się w bok samochodu #!$%@?ł na parkingu na ulicy leska. Niby osiedle kamerowane itd. Sprawa zgłoszona. Sami nie mogliśmy wziąć nagrania ze spółdzielni więc zostawiliśmy to policji. Po miesiącu czy tam dwóch list że nie wykryto. Szybka wizyta na komisariacie i się okazało że oni nawet nie raczyli chyba pojechać po to nagranie bo go nie mieli...
Wkuriwa mnie to przeokrutnie bo jakoś na #!$%@?
@Ysior: Jak na takie szkody to dość słabo. Kiedy mi ukradli rower wart ~500zł to też na początku się ociągali "procedury", no ale po miesiącu w końcu dostali nagrania i nawet rozpoznali sprawcę, jakiś lokalny rozrabiaka. No ale w sumie to na tym stanęło. Sprawa ponoć trafiła do sądu i tyle o tym słyszałem.
Tym razem jednak sobie odpuszczę, w tamtym przypadku czasem musiałem czekać 2-3h za nim ktokolwiek mnie przyjął,
@Lagranzjan wiesz, policjant stwierdził że " w rzeszowie jest raptem kilka miejsc gdzie z kamer można odczytać rejestrację a reszta to straszaki" co w sumie oznacza że nawet tam nie byli po nagranie bo i po co. Wkurza mnie to bo prawda jest taka że może nawet jak kamer nie ma odpowiednich na leska to obok na skrzyżowaniu już na pewno łapią rejestrację. Ale #!$%@? nie bo to dodatkowa robota, lepiej ganiać
@Ysior no to słabo to brzmi, fajnie byłoby wiedzieć że w razie takich sytuacji można jednak liczyć na policję. Rozumiem jeszcze gdy rzeczywiście nic nie da się zrobić, no ale jeśli są gdzieś jakieś nagrania no to czemu nie działać zwłaszcza jeśli szkody są poważne. Złodziej czy sprawca takiej kolizji może czuć się bezkarnie...
Może kiedyś coś się zmieni na lepsze... xD