Wpis z mikrobloga

Czy ja robię coś wybitnie źle w #tinder? Pomijając całą tą patolę karyn i p0lek szukających rycerzy na białym koniu gotowych lizać im stopy...

No daję lajka fajnej lasce bo widzę, że jest 20 km ode mnie to sobie myślę że się nadaje bo dojechać można szybko i #!$%@?ć w razie W bez większych strat. No i cyk dostaję parę powiedzmy za dzień-dwa (). Oooouuułłłjea będzie cud kobieta może nawet żona! ( ) #pdk
No ale patrzę a tu nagle z 20km zrobiło się 160 km (ʘʘ) #wtf ?! Piszę do laski - gadka szmatka bez szału (pewnie ma jeszcze 100 innych spermiarzy na linii więc..) czy to jakiś błąd czy była wcześniej gdzieś bliżej mnie i piszę jej jaka sytuacja z tą odległością ...no i taka znajomość na odległość ani jej ani mnie raczej nie urządza.

Taka sytuacja zdarzyła się już co najmniej parę razy i to jest #!$%@? trochę (°° .
Jeszcze bardziej #!$%@? wydają mi się niektóre karyny. Jedna jak się okazało "szczęśliwa ale samotna mama" napisała żebym "w takim razie pożyczył auto od mamy ale nie wie czy mamisynkowa pępowina dosięgnie tak daleko". xD. Tak już lecę robić po 400 km żeby byle karynie kawę postawić i posłuchać jaki to jestem nie w jej typie JEDNAK.

Inna co niby najpierw była 5 km ode mnie - nagle #!$%@?ła o ponad 200km dalej. Spoko kontaktowa 7/10 (na zdjęciach). Po chwili gadki szmatki i moich żalach że "znowu za daleko a było blisko" zaczęła mi proponować zakup albo wynajem mieszkania bo ma parę w ofercie []. Cholera a ja głupi kupiłem niedawno na miejscu ehhh się wyfrajerzyłem a mogłem mieć laskę bliżej ¯\(ツ)_/¯.

No i o co #!$%@? chodzi z tymi zdjęciami profilowymi lasek, na których tylko widać łąki, góry, kwiatuszki, pieski i inne duperele a nie ma nigdzie nawet twarzy? Mocno #logikarozowychpaskow czy to ma jakiś ukryty sens?
I to nie że patrzę tylko na jedno zdjęcie - o nie. Patrzę czasem na pozostałe ..i potem czasem żałuję -
-.

hahaha #!$%@? jest ta apka na maxa ale w sumie to tak tylko #zalesie nawet nie pół serio tylko całkiem dla beki.
  • 6
No i o co #!$%@? chodzi z tymi zdjęciami profilowymi lasek, na których tylko widać łąki, góry, kwiatuszki, pieski i inne duperele a nie ma nigdzie nawet twarzy?


@Wasz_Pan: wstydzą się, że spotkają tam znajomych, z resztą fake konto kobiety gdzie jedyne zdjęcie to czarne tło nabija po 100 lajków na godzinę, więc po co się bardziej starać?
@Wasz_Pan: To są po prostu przyjezdne / turystki, korzystają z Tindera w podróży i tyle. Przykładowo: jesteś z Wawy, laska przyjechała na weekend na imprezę/panieński koleżanki, odpaliła sobie Tindera, nałapała par, Ty się już napaliłeś, ona wyjeżdża z powrotem do swojej miejscowości na Mazury, patrzysz, a tam 200 km. Raz tak miałem, trafiła się piękna pani, dałem super lajka, była niedaleko. Super lajk siadł, potem patrzę: ponad 400 km :O Laska