Wpis z mikrobloga

@DerMitteleuropaer: A na ma bardzo duze, bo np. wspomniane fiaty maja blache jak puszka po zubrze i kijowo sie to spawa. Gdyby byl to jakis kombivan jak np. Doblo to badzoiezko dopasowac zwykle suwane dzrzwi. Chocby wspomniane fiaty np. Punto jak juz wychodzi na zewnatrz to od spodu jest dramat i progi to najmniejszy problem. Zmienych jest sporo.
@bigger: Panda to jest, ale była już zrobiona konserwacja podwozia, wiec podłoga była umyta i oglądnięta, a powierzchniowa korozja zlikwidowana. Dziur nie ma nigdzie poza jednym progiem, który chcę zrobić, by diagnosta się nie przyczepił.
@DerMitteleuropaer wyraźnie napisał, że szuka blacharza a nie pyta jak to zrobić dlatego Ciebie pasowało by spytać czy potrafisz czytać ze zrozumieniem.? Nie każdy ma warunki do takich remontów bo mieszka np. bloku i na parkingu nie rozłoży warsztatu blacharskiego, albo nawet i mieszka w domu ale bez kanału taki remont ciężko zrobić. Przepraszam, ale wyjątkowo irytują mnie tego typu odpowiedzi.
@Buli98: A to nie jest drogi, porządny mechanik, który robi naprawy nowych, ładnych aut z AC i sobie dużo za to liczy? Bo wiesz, mnie zależy żeby zrobić Fiata Pandę wartego 5000 zł, tak żeby parę lat jeszcze pojeździł, bo mechanicznie jest sztos. ;)