Wpis z mikrobloga

  • 244
Elo przegrywy i nędzarze. Jest wtorek, 28 stycznia, godzina 8.00 - kolejny dzień w którym znów niczego nie osiągniecie..

Ja dopiero co wstałem i zaraz jadę do swojej firmy.  Moja żona właśnie prasuje mi koszulę. Za chwilę ubieram garnitur od Zegny i zakładam ulubionego Rolexa. Model Submariner, wodoszczelny do 100 metrów - dla dynamicznych mężczyzn lubiących nurkowanie i sporty ekstremalne. Jeszcze tylko kilka mgiełek Bleu De Chanel na szyję i można już iść do garażu. Nie chce mi sie dzisiaj tankować M5, wiec odłączam ładowarke i biorę Tesle. Posiedzę w gabinecie kilka godzin i wróce do domu szykować się na samolot. Zabieram małżonkę z dziecmi i lecimy na Bali podziwiać rafy koralowe.
A Ty? Co bedziesz dzisiaj robił i jakie masz plany na weekend?

#pokazauto #tesla #motoryzacja #samochody #podrozujzwykopem #perfumy #chwalesie ##!$%@? #pokazmorde #wygryw
daeun - Elo przegrywy i nędzarze. Jest wtorek, 28 stycznia, godzina 8.00 - kolejny dz...

źródło: comment_I9GIakmiUB3K2OHYxWWyXxx3f6o6lK1k.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bananowymauolat moze i jest, nie wiem, nigdy nie sprawdzałem, producent twierdzi że do stu metrów bedzie działać. Zreszte ja tak czesto go nie nosze, wole nautilusa od Patka, jest bardziej minimalistyczny, użyłem rolexa do zdjecia, bo wykopki i tak nie znają tych firm :) tam jest jeszcze daytona i gmt master.
  • Odpowiedz
@daeun: Czemu na obu karteczkach napis z nickiem jest identyczny?
Kartki są różnych rozmiarów, a nie uwierzę że chciało Ci się ciąć tak równiutko.

Bajty masz coraz lepsze, ale musisz jeszcze je dopracować.
  • Odpowiedz