Wpis z mikrobloga

Rosyjskie trole tak sie rozpedziły w tej internetowej akcji skierowanej do Polaków, ze jeden w ciagu dwóch minut wrzucił trzy wpisy o 3 różnych dziadkach wyzwalajacych Polskę.

Znalezisko sprzed paru dni o akcji Rosjan (jakby ktoś nie wiedział o co chodzi) klik

#rosyjskiemediaopolsce #ruskapropaganda #rosja #historia #heheszki
Pobierz szurszur - Rosyjskie trole tak sie rozpedziły w tej internetowej akcji skierowanej do...
źródło: comment_wkCUwvkeXUETMdurKQqnewapmlJZQx6x.jpg
  • 22
@mixererek: @Baryl: Efekt, że czujesz się otoczony przez trolle rosyjskie, można łatwo wytłumaczyć. Jeśli Rosjanin przychodzi na forum zagraniczne, oznacza to, że zna przynajmniej jeden język obcy. Już sam ten prosty fakt sprawia, że są one mądrzejsze od 80% rdzennych mieszkańców. Ale jak człowiek z tej okropnej Rosji może być mądrzejszy ode mnie. To jest po prostu niemożliwe. Ta niezgłębiona myśl prowokuje dysonans poznawczy, który czuje się jak trolling, ale
Pobierz mobutu2 - @mixererek: @Baryl: Efekt, że czujesz się otoczony przez trolle rosyjskie, ...
źródło: comment_WUnjKwjKy0BN0GHhzKG0MwvCoRf3zNj2.jpg
@Baryl: Po prostu nie możesz skorzystać z dyskusji i zaczynasz od ataku, ze zwykłym przekleństwem,
czyli ukraiński człowiek czyli wiejska mentalność, nie wiem,
więc zapytałem.
@Baryl: Chcę tylko wiedzieć, gdzie u ci boli, że wszędzie baczysz jakiś nikczemne motywy.
Gdybyś był Ukraińcem, nie miałbym dalszych pytań.
Powiedziałeś, że nie jesteś, więc nadal nie rozumiem tych wszystkich "kacap", "ruskie", "trolla".