Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #okienkotransferowe #transfery #premierleague #zzapolowy ]

Według The Times Manchester United zamierza złożyć Realowi ofertę zakupu Luki Modrica. Stanie się to, jeżeli United nie będą w stanie dogadać się z Barceloną nt. Fabregasa. Wydaje się, że typowy rozgrywający na pewno przydałby się United bardziej niż Cesc.

Wczoraj pisałem powołując się na The Sun i Marca, że Real Madryt zamierza zaoferować Spurs pakiet 51 mln w gotówce plus Angel Di Maria i Fabio Coentrao. Levy według Daily Mail wcale nie jest przekonany, iż jest to atrakcyjna oferta.

Daily Mirror pisze, że United czekają tylko na znak od Tottenhamu. Jeżeli Spurs wyrażą chęć sprzedaży Bale’a wówczas United złożą ofertę. Według prasy niemieckiej ofertę złoży również Manchester City i PSG.

David Moyes zaraz po powrocie z tournee zamierza spotkać się z Rooneyem i jego managerem, żeby zakończyć ciągnącą się o kilku tygodni sagę. Moyes chce powiedzieć Wayne’ow: jesteś mi potrzebny, więc zostajesz. Daily Mail. Kiedy przed wyjazdem zapytałem mojego kolegę Daniela O’Briana, który urodził się w dzielnicy Old Trafford, co sądzi o sytuacji z Rooneyem powiedział szczerze: Moyes chce, żeby został. On najwyraźniej zostać nie chce. United to wielki klub i tutaj nikt nigdy nie będzie większy i ważniejszy niż klub. Chce odejść, niech odchodzi. To jednak United podejmą decyzję gdzie odejdzie…

Daily Telgraph. Wydawało się, że David Luiz jest już jedną nogą w Bayernie. W tej chwili monachijski klub nie ma zamiaru podnieść oferty do satysfakcjonującego Chelsea poziomu 40 mln funtów.

Prasa, jak to prasa musi o czymś pisać. Wszystko można przecież skomentować. Według Metro i The Sun Cesc zmienił wczoraj zdanie i jego „anonimowy przyjaciel” powiedział dziennikarzowi A i B, że Cesc nigdy nie chciał opuszczać Barcelony.

David Moyes zamierza spotkać się z dyrektorem United. Ed Woodward ma zdać raport, jak wygląda sytuacja z Fabregasem. To będzie bardzo pracowity czas dla nowego managera United.

TalkSport. Vlad Chiriches środkowy obrońca Steaua Bucharest jest na liście życzeń AVB. Tottenham chciałby go ściągnąć za 3.5 mln funtów.

Roberto Soldado i Spurs. Wczoraj w godzinach wieczornych Spurs zrealizowali klauzulę kontraktową i zgodzili się zapłacić 26 mln funtów. Na razie pisze o tym Daily Express… więc poczekajmy …

Na koniec Didier Drogba i jego przyszłość w … Chelsea. “I am nobody, I am just the manager. Is he a very important player in Chelsea’s history? Yes. Will Didier be always in the memory of Chelsea fans, Chelsea board, Chelsea owner, Chelsea fellow players, Chelsea kids growing up? Yes. Kto to powiedział? Oczywiście Jose. Drogba ma być zarówno graczem, jak i trenerem. Ma wnieść swoje wielkie doświadczenie i wesprzeć Johna Terry i Franka Lamparda, ma być przykładem dla Hazarda, Oscara. Jose powiedział ostatnio w wywiadzie radiowym. Chcę, żeby Ci gracze przełożyli swoje wielkie umiejętności na wielkie liczby. Chcę asyst, bramek, celnych podań… reszta mnie nie obchodzi.
  • 4