Wpis z mikrobloga

#prawojazdy no i w sumie też #bekaztransa

Dobra, pasuje mi dorobić C a najlepiej C+E. Jak to teraz wygląda? Bardzo #!$%@? jest? Ile mniej więcej to wszystko trwa od pierwszych wykładów do czasu egzaminu (to ile razy #!$%@? to już inna sprawa).
Jakieś rady? Tirem nigdy nie jeździłem, jedynie ciągnikiem rolniczym z przyczepami i sporo na B+E.
Nie będę pracował u prywaciarza tylko potrzebne mi C do jazdy we własnej działalności gospodarczej (przewóz maszyn budowlanych na własne potrzeby) - czy w związku z tym muszę robić dodatkowy kurs na przewóz rzeczy?

Kolejne pytanie do Mirków z #lublin. Którą szkołę polecacie? Myślałem nad "Piotr" bo często ich widuje na mieście i jakoś mi się rzucili w oczy.

Można w ogóle gdzieś dostać na takie prawo jazdy dofinansowanie? Co drugi menel pod sklepem ma zrobione za darmo, a ja nie mogę nigdzie znaleźć żadnego programu który wspiera małe działalności w tym kierunku. Mam teraz martwy sezon w branży i trochę boli mnie kilka tysi #!$%@?ć od tak ale z drugiej jazda do 3,5 tony to trochę mi nie wystarcza.
  • 6
  • Odpowiedz
@rzeznia22: a jak się dobrze weźmiesz za to, i szkoła będzie miała terminy na wyrobienie godzin, to myślę, że w ciągu max 1,5 miesiąca jesteś w stanie zamknąć temat na C+E, zależy jeszcze jak WORD itp. pójdzie. generalnie jazda na C jest prosta jak budowa cepa- po prostu duże B, jak ogarniasz ciągnik z przyczepą i B+E to też nie powinieneś mieć problemu na C+E.
  • Odpowiedz
generalnie jazda na C jest prosta jak budowa cepa- po prostu duże B, jak ogarniasz ciągnik z przyczepą i B+E to też nie powinieneś mieć problemu na C+E.


@Bakys: W szczególności że po lublinie nie specjalnie jest gdzie jeździć, w kółko te same trasy.
Kiedyś zrobiłem sobie z ciekawości uprawnienia (bo to jedyna opcja żeby pojeździć większym samochodem ;) ) ale po kilkunastu godzinach nie wiem czy bardziej znudzony kręceniem po
  • Odpowiedz
  • 0
@rzeznia22 robiłem samo C + kwalifikacje w OSK Kulka
A C+E w PKSie
I z tych dwóch mogę Ci polecić Kulkę, jeśli się na nią zdecydujesz to z instruktorów polecam Ci Pana Janka.
I nie bierz jazd po godzinie 18
Powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: ja polecam efekt. Jest tam taka urocza dziewczyna która wszystko sprawnie załatwia. Wydaje mi się że jeżeli będziesz woził sprzęty których używasz do pracy to nie musisz mieć KW.
  • Odpowiedz