Wpis z mikrobloga

@Zoodiak: no ale co "jak"?

Nie jest to oficjalna dystrybucja, tylko import wlasnymi kanalami z Chin, wiec zapewne z uniknieciem sporej czesci kosztow, ktore ponosza oficjalni dystrybutorzy. Poza tym masz gw sprzedawcy, nie dystrybutora.
  • Odpowiedz
@Zoodiak: mistrzu probuje cie caly czas naprowadzic, zebys wszedl na strone tego dragonist i sam poszukal.
Mala podpowiedz: wejdz w regulamin i sprawdz gdzie miesci sie siedziba sprzedawcy, a potem zadaj sam sobie powyzsze pytanie.

W ogolnm skrocie, sprzedawcy spoza oficjalnej dystrybucji oferuja wlasna gwarancje, jaka nie wiadomo, skad maja czesci nie wiadomo, ogolnie malo co wiadomo.
Oficjalny serwis xiaomi w PL nie naprawia w ramach gwarancji, sprzetu kupionego od tego
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @asd1asd:

Panowie, dziękuję za Waszą pomoc. Właśnie dlatego zapytałem, bo wiem, że wiele osób już przeszło tutaj ścieżkę zdrowia, a nie ma czegoś takiego jak okazja. W tym wypadku zastanawiałem się właśnie jakim cudem. I tu odpowiedział sam regulamin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoodiak: ja bym nie przejmował się brakiem gwarancji. Tak naprawdę jak zalejesz telefon to i tak go nie naprawią, a bateria jak w każdym urządzeniu nie jest wieczna.
Raczej nic innego się nie psuje w telefonach, szkoda przepłacać za mityczną gwarancję.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Ta, nic się nie psuje. Zwłaszcza jak kupisz sobie telefon za 4k, który potem ma zielony ekran, jak huaweie rok temu. To na takie przypadki jest ta gwarancja. Jak kupisz w takiej gównofirmie żeby zaoszczędzić te pisiąt złoty, to potem zostajesz ze złomem albo naprawiasz na własna rękę i płacisz jak za zboże.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vaerlin: xiaomi nie kosztuje 4k żeby się tym przejmować po za tym korzysta ze sprawdzonej technologii a nie nowoczesnego amoled.
Próbowałem kiedyś reklamować kilka telefonów i za każdym razem zderzałem się ze ścianą. Jak już raz naprawili to wyświetlacz się odklejał i taka walka w kółko.
Nie pisiont złotych tylko często w porównaniu z polską dystrybucja jest to prawie połowa wartości w przypadku xiaomi.
Każdy ma wybór ja wolałbym kupić taniej.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Jak kupujesz xiaomi, to może tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w życiu dzięki gwarancji dostałem bez gadania całkiem nowego iPhone 6s, bo stary się nagrzewał i całkiem nowego Huaweia P8, bo po prawie roku (!) zwalił się żyroskop i lampa błyskowa, czyli totalne pierdy jakby nie patrzeć.
  • Odpowiedz