Wpis z mikrobloga

@holly_satan: @Rruuddaa: fajna dupencja ogółem, twarz delikatna, całkiem w moim typie. Tylko ciekawe dlaczego biedra, przecież jest tyle różnych lżejszych/lepiej płatnych prac. Może to świadczyć, że leniwa albo głupia :I
@Thachi: Wątpię żeby mogła sobie pozwolić na zarywanie do klienta a pracy, albo żeby o tym myślała pracując.

@perrod: Albo się dowiedzieć co robi gdy nie pracuje, ewentualnie napisać na FB jeśli ją znajdziesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@holly_satan: do znalezienia na fb potrzebuję nazwiska :I Jak na złość swoj identyfikator miala schowany w kieszeni na piersi wiec nawet nie znam imieni :I
Raczej nie zarywała by do mnie bo byłem 20 min przed zamknięciem sklepu, nie ogolony, w steal this żul look
@perrod: jak bedzie siedziec na kasie to kiepska opcja. złap ją jak będzie "na sklepie" roznosic towar, będzie to dla niej większa swoboda. zacznij - cześć! wiem, że jesteś w pracy... i podchodzisz z bananem na ryju! z fartem mordo dasz rade!
@perrod: mój różowy na starcie jak podbijałem dał mi ino imię i nazwisko i znajdź mię (jakieś 7 lat temu) ( ͡º ͜ʖ͡º ) znalazłem i jesteśmy razem już 2 lata. No ale przed tym wiele razy się odbijałem. I Ty też sie wiele razy odbijesz (albo odbiłeś) ale suma sumarum, wszystko na plus, najważniejsze abyś robił to, co chcesz zrobić, podoba się? No to spróbuj! Wiele