Wpis z mikrobloga

@przemo123mo: Sprawdziłbym czy masz whiteliste matryc w laptopie, jeżeli nie to korzystając z okazji kupił kompatybilne wymiarowo 1920x1080 (powinno mieć tyle samo linii eDP co 1366x768 ale się upewnij) bez żadnego PWM (migotania matrycy przez technike kontroli jasności) i do tego jakiegoś IPSa. Ja do swojego Thinkpadzika kupiłem taką za 35 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ma jedną ryse przy krawędzi o której nie pamiętam
  • Odpowiedz
@Navari: jeszcze mam pytanie. Chce na nim wymienić dysk ssd na większy. Aktualnie pracuje na podłaczonym do monitora zgrałem na pendriva windows tylko nie moge odpalić instalatora bo na początku nie przełącza się na monitor tylko jak juz odpala winde jakiś pomysł jak mógłbym to zrobić? ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeśli wiesz co mam na myśli bo chyba troche zamotałem
  • Odpowiedz
@przemo123mo: Nie wiem w sumie, jeżeli do biosu też się dostać nie możesz to raczej nie. Windows daje Ci obraz bo masz tam pewnie dopiero sterowniki albo masz jakąś opcje w biosie która priorytetyzuje wbudowaną matryce. Myślałem żeby odpiąć matryce całkowicie i zobaczyć czy coś się stanie (wtedy matryca znika dla laptopa, miejsce "0" zajmuje teoretycznie zewnętrzne połaczenie) ale pewnie nie i gadam głupoty.

Zostaje czekać na matryce albo robić
  • Odpowiedz