Wpis z mikrobloga

@daimos: wiesz, ciesz się, że w ogóle z tobą rozmawiam, bo zwykle czasu nie tracę na takie głupoty. bo nie dość że jesteś niereformowalny, to po prostu obrażasz innych, którzy mają inne zdanie niż ty tylko z tego powodu.
@marwiec-:

wiesz, ciesz się, że w ogóle z tobą rozmawiam,


HAHAHA! To mnie zaszczyt w dupę kopnął ;)

zwykle czasu nie tracę na takie głupoty


Śmiem wątpić - wystarczy poczytać twoje komentarze.

bo nie dość że jesteś niereformowalny


A ty, jesteś reformowalny, co?

po prostu obrażasz innych


Nazywanie rzeczy po imieniu to obrażanie?

którzy mają inne zdanie niż ty tylko z tego powodu.


A zdawało mi się, że mam prawo mieć
Nazywanie rzeczy po imieniu to obrażanie?


@daimos: nazywając mnie lewakiem ani nie nazwałeś mnie po imieniu, ani nie nazwałeś mnie zgodnie z prawdą.

A zdawało mi się, że mam prawo mieć inne zdanie a także wyrażać je w dowolny sposób (taki, który mnie najbardziej odpowiada - ty możesz najwyżej wyrazić swoją opinię na ten temat).


@daimos: tak, ale nie obrażając innych.
@marwiec-:

nazywając mnie lewakiem ani nie nazwałeś mnie po imieniu, ani nie nazwałeś mnie zgodnie z prawdą.


Mam na ten temat inne zdanie i nie wzięło się ono z sufitu.

tak, ale nie obrażając innych.


Aha, więc nie mam prawa nazywać rzeczy po imieniu tak jak ty, w komentarzu w stylu:

Prawactwo ma ból dupy :]


gryź glebę


Kolonkospam. Zakop.


wojujące na wypokach prawaki urr durrr

Sam wypowiadasz się w sposób
Mam na ten temat inne zdanie i nie wzięło się ono z sufitu.


@daimos: No tak, bo dla ciebie i tobie podobnych każdy kto nie jest prawicowcem jest lewakiem. #fucklogic

"gryź glebę" napisałem w odpowiedzi na obrażenie mnie, o czym doskonale wiesz. Kolonkospam jest niegrzeczne, niekulturalne? Nie uważam tak, to jednak coś innego niż nazwanie kogoś lewakiem. Personalnie. Nie "w ogóle" w jakimś komentarzu.

Nie zrozum mnie źle - mam gdzieś