Wpis z mikrobloga

@barrus89: Możecie. Najlepiej zrobić jak ja mam z kumplem. Konto z plusem tylko do pobierania gier a gracie na swoich prywatnych. Gier w coopie już kilka przeszliśmy więc ten sposób działa bezproblemowo
@barrus89:

1. Zakładasz nowe konto za pomocą playstation albo strony.

2. Wpisujesz tam kod PS+

3. Ugadujesz się z kumplem kto kiedy ściąga (żeby nie wbijać się na to samo konto jednocześnie)

4. Grasz w pobrane gry za pomocą swojego głównego konta.

5. Profit ps+ za pół ceny.
@barrus89: Podaje ci login oraz haslo i reszta na tej samej zasadzie z jednym wyjątkiem. Ty tylko pobierasz gry i mówisz mu kiedy a on sobie normalnie dalej używa tego konta jakie ma tyle że nie będzie mógł tego robić w czasie twojego pobierania.

Btw. Według licencji jest to całkowicie okej ponieważ licencja zezwala na jedno konto na dwie konsole.

@barrus89: A czemu by nie ? Jedyna zasada jest taka że nie możesz tego konta usuwać z konsoli. Ono musi tam siedzieć.

Pamiętaj że pobierasz gry z "Lista wszystkich pobierań" w psstore czy jakoś tak a nie za pomocą samego sklepu.

Swoją drogą to sam bym pobrał z chęcią Dead or Alive 5, Sleeping Dogs czy też InFamous2 na które się kuźwa nie załapałem bo ps3 mam od końcówki czerwca.
@barrus89: Powinien się zgodzić. Dla niego to plusy w postaci połowy tańszego PS+. 85 zł za rok to naprawdę mało. A ty dzięki temu będziesz miał poprzednie gry których między innymi ja już nie zgarnę.
@klik34: Dzięki - zapytam dla pewności jeszcze - Kumpel dał mi namiary do swojego, prywatnego konta. Zalogowałem się. Wszedłem do "Lista wszystkich pobierań" i zaznaczyłem kilka pozycji. Wylogowałem się z jego konta i zalogowałem na swoje. Czy mogę pobierać te gry, które są w kolejce, nawet wtedy gdy kolega gra na swoim koncie?