Wpis z mikrobloga

#rtveuroagd #reklamacja #kierownik #buc ##!$%@?

#!$%@? mać, bo od tego trzeba zacząć. Wracam właśnie z RTVeuroAGD cały spocony bo jest #!$%@? 30 stopni a do sklepu mam okolo 3 km z kamasza w jedną stronę. I czego się dowiaduje ? Że pracownicy to idioci. Gdy przedstawiłem pani "blondi" informację o tym iż dzisiaj mija 15 dzień od zgłoszenia reklamacji bez kontaktu w związku z czym moja reklamacja zostaje automatycznie uznana za słuszną zrobiła wielkie oczy i z pytaniem godnym nobla wystrzeliła: "No i czego pan ode mnie oczekuje?!" Nosz #!$%@?, może spójrz tymi ślipiami w kartkę i dowiedz się że chodzi mi o #!$%@? zwrot gotówki za wadliwy towar. Po chwili przyszedł pan kierownik (tym razem inny ale oni chyba szukają takich co lubią ludzi #!$%@?ć i mieć nos złamany) I stwierdził po pięciokrotnym przeliczeniu dni że jest 11 dni od zgłoszenia i oni mają jeszcze czas. Gdy po raz szósty informowalem tego idiotę że w związku z ustawą (Która była wybrana jako podstawa prawna) liczą się dni kalendarzowe, zapowietrzył się i wydukał że mam napisać pismo do szefa reklamacji i mu przynieść i on wtedy to wyśle i "się ustosunkują" Jak dla mnie to mogą się stosunkować tylko niech gotówkę zwrócą.

Także mam do Was mirki pytanie. Jak to dziadostwo napisać i w sumie do kogo bo po 20 minutach prób wyciągania informacji nic się nie dowiedziałem. #kiciochpyta
  • 8
@klik34: rzuć pracę, sprzedaj dom/mieszkanie, wyjedź do UK, znajdź pracę, farm hajs przez 10 lat, wróć do Polski, wykup RTVeuroAGD, znajdź pana kierownika, który Cię #!$%@?ł, zwolnij go, posądź o kradzieź pieniędzy z kasy i mobbing, sfałszuj/kup dowody, #!$%@? go na całe życie