Wpis z mikrobloga

#gry #ps3

Oto przed Wami, drodzy mirkowicze, pierwsza kolejka #mirkoligaps3 ! Kto tym razem został Graczem Tygodnia?

MIEJSCE 3

Sytuacja jest wyjątkowa, ponieważ dwaj zawodnicy (Ziomano i egocentryk) posiadają taką samą liczbę punktów za poprzedni tydzień. W tym wypadku uznałem, że będę porównywał liczbę najcenniejszych pucharków. Platyn zabrakło, a Ego zdobył jedno złoto więcej ode mnie, co sprawiło, że znalazłem się poza podium. Zdrowy mix z gier takich jak SingStar, Zuma, Thomas Was Alone, WRC Powerslide czy F1 Race Stars pozwoliły Egocentrykowi na uzbieranie pokaźnej zdobyczy punktowej. Witamy na pudle!

MIEJSCE 2

janekk podszedł do pierwszej kolejki bardzo taktycznie - trzynaście zdobytych pucharów nie brzmi jak wynik, dzięki któremu można bić się z najlepszymi. Tutaj jednak chodzi o jakość, nie ilość - trzy złota, sześć sreber i cztery brązy (miejsce pochodzenia: The Last of Us i Batman: Arkham City) pozwoliły mu na zdobycie drugiego miejsca w zestawieniu.

MIEJSCE 1

Wszyscy możemy czuć się zdeklasowani. Czterdzieści brązów, dziesięć sreber i dwa złota to wynik, dzięki któremu na czele stawki zasiada MunchhausenPL. Taka potężna dawka osiągnięć to w przeliczeniu 120 punktów - skąd się wziął taki wynik? Pozwólcie, że wymienię wszystkie gry: Asura's Wrath, MW 2, Flower, flow i Alpha Protocol. Chylę czoła, piękny wynik!

OGÓLNA KLASYFIKACJA TYGODNIA

MunchhausenPL - 120

janekk - 79

egocentryk - 58

------------------------

Ziomano - 58

egocentryczka - 46

Liquid-Snake-PL - 44

MartinessPL - 35

MiSzCzu90 - 29

KORraN_PL - 20

PtysPL - 15

klinik96 - 10

Stanislawowski - 8

-------------------------

ramirez19Polska - 0 :(

POSZUKIWACZE ZŁOTA

Ziomano (Red Dead Redemption)

egocentryk (Zuma, F1 Race Stars)

egocentryczka (Super Stardust HD)

MartinessPL (Wake-up Club)

MunchhausenPL (flow, Flower)

PtysPL (Journey)

janekk (The Last of Us)

A ŚWISTAK SIEDZI - najwięcej srebrnych trofeów

MunchhausenPL (10)

CZŁOWIEK Z BRĄZU - najwięcej brązowych trofeów

MuchhausenPL (40)

RZADKI OKAZ

egocentryk - Sing me a love song (SingStar) [1.94%]

KAŻDY TO MA

klinik96 - 2X Multiplier! (LittleBigPlanet) [97.02%]

Pozdrawiam uczestników i zapraszam za tydzień - zaczynamy wybierać Gracza Miesiąca!
Z.....n - #gry #ps3



Oto przed Wami, drodzy mirkowicze, pierwsza kolejka #mirkoliga...

źródło: comment_mVCYzAxGUdh8Fn0zUly9VMOsWt9REf2D.jpg

Pobierz
  • 11
@Zioman: Ej ej też się zgłaszam ! :D PSN ID: nocturne-889

Bym wiedział wcześniej to by trofki za Lolipop Chainsaw i SR The Third się liczyły a tak już większośc wbita ;(
@Zioman: Uczcie się, lamusy :D

A tak serio, to dzięki Lidze poczułem motywację i ponownie ruszyłem Flow i Flower - Flower to klasa, wiadomo, ale Flow praktycznie odkryłem na nowo, bo za pierwszym razem odłożyłem po chwili grania. Alpha Protocol w toku, Asura to mam nadzieję przyszła platyna, może także Modern Warfare 2 (choć tutaj muszę namówić jakiegoś znajomego do robienia Spec Opsów w dwójkę).