Wpis z mikrobloga

Pasażerowie, proszę zapiąć pasy. Zapowiada nam się ciekawy tydzień. Czy to początek końca (°°
czy tylko mało groźny wirus?
#gielda #nasdaq
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz pytanie czy czekać na earnings call dwóch spółek, które mam 28.01 czy może się pozbyć akcji :| co z tego, że zyski rekordowe jak wszystko poleci.
  • Odpowiedz
@pur3pwnage: Zdecydowanie po dzisiejszym dniu ostra panika a to co działo się na indeksie NASDAQ Composite oraz podobnych na giełdzie USA w ciągu ostatnich 3-4 godzin to niezła karuzela emocji. Ci, którzy nie zabezpieczyli straty na tłustych sumkach już pewnie siwi :/ Osobiście żadnych pozycji nie otwierałem dzisiaj mimo ambitnego planu odbudowania straty ze starego roku na kontaktach CFD ale jeszcze nie dorosłem do shortowania :/
  • Odpowiedz
@Nikitos: Ciężko ocenić. Strach otwierać pozycję niemniej jednak czekam do północy i będę obserwować co się będzie działo przez pierwsze kilkadziesiąt minut. Obawiam się, że (jak wskazują prognozy i oceny na rynkach międzynarodowych) chiński wirus i jego wpływ na zamykanie miast w których odbywa się szeroko rozumiana produkcja ograniczy chwilowo wzrosty. Idąc tym tropem może polać się krew (,)
  • Odpowiedz