Wpis z mikrobloga

Niedawno pisałem o giełdzie #bitpanda gdzie możecie zakupić bitcoiny po najlepszym kursie na świecie + bonus dla nowych użytkowników, oferta nadal aktualna. Wczoraj giełda info o paleniu swojego tokenu BEST.

Cena tokenu BEST zaraz po ogłoszeniu wzrosła o ponad 20% w kilka godzin. Podczas IEO, jedna sztuka kosztowała 0.10 EUR.

W powiadomieniu poinformowali, że 30 stycznia zostaną zliczone wszystkie tokeny BEST, które były dotychczas wykorzystywane do handlu premium(ze zniżkami) i zniszczą (spalą) co najmniej 25% tej kwoty. Aktualnie ponad 30% użytkowników korzysta z tokenu BEST. Spalanie będzie miało miejsce raz na kwartał, aż do zniszczenia 50% całkowitej podaży BEST. Wszystkich tokenów jest aktualnie 1.000.000.000, docelowo ma być 500.000.000 Bitpanda informuje, że mechanizm niszczenia z czasem zmniejszy ogólną podaż BEST.

Przewiduje że po każdym paleniu cena będzie tylko rosła.
#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz plaisant - Niedawno pisałem o giełdzie #bitpanda gdzie możecie zakupić bitcoiny po na...
źródło: comment_FVgmQCjygivIls9IaIR9SCJ7EQGKBSTN.jpg
  • 8
@kamil-wasniewski: dla mnie to może być i na sieci pająka w moim salonie, #!$%@? mnie to obchodzi, jak ten shit ma realny potencjał do lekkich wzrostów to powinieneś go kupić bo to jedyny shit który urośnie siciarzu xD