Wpis z mikrobloga

#klawiatura #komputery #pcmasterrace
Siemka, przymierzam się do zakupu pierwszego mechanika i jak to cebularz prawdziwy nie mam zamiaru wydawać na to tysiąca cebulionów. ¯\_(ツ)_/¯

Mam dwie na oku:
Genesis Thor 300 TKL i MODECOM VOLCANO HAMMER obydwie na czerwonych przełącznikach.

Miał ktoś do czynienia z którąś z tych klawek? Ja bardziej jestem po stronie Volcano Hammera bo jestem przyzwyczajony do pełnych klawiatur. Pozdrawiam. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 5
@jemkasztany: Mmm Outemu Red. Czerwonych przełączników nie lubię, a tych od Outemu tym bardziej. Thor ma pełny N-Key Rollover, ale przy każdym odpaleniu kompa trzeba go włączać i klawisz Win świeci się tylko jak jest zablokowany. XD Także bierz pełnego Modecoma, jego na żywo nie widziałem, ale może nie ma czegoś takiego jak w Genesis z NKRO.
@HaziksX: No zawsze mogę wziąć brązowe. Sugerowałem się w sumie głośnością kliku oraz tym, że więcej gram niż piszę.
Znalazłem też coś takiego jak iBOX AURORA K-4 RGB, mój ziomo ma taką tylko że k-3 i sobie chwali bardzo ale dla mnie to jakaś noname firma bo pierwszy raz się z nią spotykam i cykam się że to jakiś bubel. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jemkasztany: Switche to już personalne preferencje, w moim przypadku na czerwonych gra się gorzej niż pisze przez przypadkowe wciśnięcia klawiszy. Imo Genesis, Modecom i iBOX są w miarę równo nonameami. Na szczęście klawiatury mechaniczne mają prostą budowę i raczej ciężko coś zepsuć przy produkcji. Zdecydowanie wytrzymają dłużej niż np. myszki, monitory i słuchawki.