Wpis z mikrobloga

@murarz13: Jest czarny grzejnik na przeciwległej ścianie ;p
Właśnie też zastanawiałem się nad płytkami drewnopodobnymi, które wyłożyłbym pod prysznicem, w sumie fajnie że nie tylko ja o tym pomyślałem.
Dodatkowo bardziej się skłaniam ku beżu niż tej szarości, z pewnością będę chciał oddzielić poziomy podłogi od ścian.

@Megawonsz_dziewienc: Środki czystości w większej mierze będę trzymał w drugim wc, tutaj właśnie chciał postawić maksymalnie na minimalizm i ograniczyć szafki do minimum.
Snoxik - @murarz13: Jest czarny grzejnik na przeciwległej ścianie ;p 
Właśnie też za...

źródło: comment_St7XKf0IM2Q4bSo2wETraVTPjCvoj1gU.jpg

Pobierz
@Snoxik sorka nie mam, myślę że chwila google i znajdziesz. Po prostu oglądałem dużo na YouTube projektów nowoczesnych łazienek jak twoja i te kwiaty robiły robotę. W jednej był nawet mech posadzony. Wyglądało po prostu cudnie.
@Snoxik: Piękna łazienka, czarne elementy pasują idealnie, dodałabym tylko jakiś zielony akcent w postaci kwiatów, łazienka z tego co widzę jest bez okna więc raczej dobrej jakości sztuczne np. palma areka, sansewieria. Do tego elementy typu kosz na brudne rzeczy w stylu boho czyli pleciony z trawy morskiej/juty + np. mata z juty na podłogę. To styl minimalistyczny, torchę surowy, loft więc będzie pasować.