Wpis z mikrobloga

O Ziobro też mówiono że będzie zamykał przeciwników politycznych a on robi wiele fajnych spraw.

Że co? Że niby jakie?

Człowieku zrozum, że demokracja w XXI wieku umiera powoli, dlatego normalny człowiek nie widzi naocznie tych zmian i ich nie czyje, do czasu...
@agent-cooper:
@Mikka: wszczyna postępowania takie jak w sprawie Tomasza Komendy. Takie sprawy które są niewygodne dla sędziów bo wiadomo że są umaczani w takie wyroki.
Przyczynił się do odzyskania 1.4 mld zł od oszustów.

Jakiego upadku demokracji się spodziewasz? Myślisz że przyjdzie dyktatura? Sądy nie będą sądzić tylko Kaczyński?

Tak na poważnie jakiego upadku demokracji się obawiasz? Nie będzie wyborów? Godzin policyjnych?
@ChadowatyPrzegryw: Prawo da się zmienić, ciepłe posadki zlikwidować, gospodarkę znowu rozpędzić i to w kilka lat. Najtrudniej jest zmienić mentalność społeczeństwa a rządy pis to renesans raka jaki trawi nasz naród od stuleci dodatkoeo doprawiony komuną.
@agent-cooper:

Tak na poważnie jakiego upadku demokracji się obawiasz? Nie będzie wyborów? Godzin policyjnych?


Demokracja to nie tylko możliwość wyboru rządzących co 4 lata. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie rozumiesz jej istoty. Niestety ludzie o wschodniej "bizantyjskiej" mentalności tego nie rozumieją, bo na nich działa tylko prymitywny argument siły.
@Mikka: hahaha. Ładnie ci demokracja weszła.
Demokracja jest wtedy gdy rządzą nasi a nie wasi. Pamiętasz jak platforma wybrała sędziów do trybunału konstytucyjnego na zapas? Albo jak spotykali się na tajnych spotkaniach z posłami PO?
Więc jak widzisz, demokracja u nas od dawna na tym samym poziomie. Nie panikuj
@agent-cooper: Oj lemingu, durny i naiwny. Przez takich jak ty ten kraj zmierza gdzie zmierza. W ogóle jak czytam historię twoich komentarzy i wpisów, to mi się słabo robi że ktoś taki ograniczony i ignorancki może uważać się za tego co wie lepiej.
Teraz wytłumaczę ci różnicę.

23 października posłowie PiS zaskarżyli ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, ale 10 listopada wycofali swój wniosek. 17 listopada 2015 posłowie PO i PSL złożyli własny
@Mikka: hahaha ładnie tłumaczysz PO. Z obawy przed przejęciem to my go przejmujemy.
Widzisz że nic się nie zmieniło? Nie uważam że PiS jest wspaniały. Oczywiście gdy mam wybrać PiS a PO to wolę PiS ale gdy tylko się pojawi jakąś alternatywa to z całego serca będę ją popierał. Albo jak konfederacja odda na emeryturę JKM.

Wysyłanie mnie do Białorusi zostaw sobie, jeśli umiesz rozmawiać to proszę bez takich. Nie chcę
@agent-cooper:

Z obawy przed przejęciem to my go przejmujemy.


W sensie PO chciało przejąć trybunał wyznaczając niezgodnie z konstytucją dwóch sędziów, tuż przed utratą władzy, rządząc wcześniej 8 lat? Widzisz bezsens twojej wypowiedzi?

Z całego tekstu jaki napisałem wyciągnąłeś tylko to co ci odpowiadało towarzyszu. Nic do twojego rozumu nie dociera. Cały świat, politycy, profesorowie, sędziowie, ludzie wykształceni, autorytety z całego świata mogą jednoznacznie wskazywać na nieprawidłowości, ale dumny zacietrzewiony wykopek
@Mikka: jak zwykle manipulacje. Wybrali sędziów żeby dłużej mieć "swoich" sędziów w TK. Wiedzieli że 2 sędziów przedłuży większość, która była wybrana przez PO i dla PO wydawałaby wyroki.

A na resztę nie będę odpisywał bo prosiłem cię żebyś zachował dla siebie inwektywy.
Napisałeś o kłamliwej, niekompetentnej, zdemoralizowanej i pazernej na kasę opcji. Nie wiem czy wiesz ale te przymioty pasują do obu wcześniej wspomnianych partii.

Widzę, że dobrze jesteś wyszkolony