Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #csgo #fortnite #apexlegends #pubg ( ͡° ͜ʖ ͡°) #osu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś polował na Gloriousa model O minus to nowa rewizja (głównie zapobieganie przerywania się kabla i parę szczegółów) powinna być dostępna na koniec tego tygodnia w x-kom. Ewentualnie początek następnego. Nie wiem jak z innymi sklepami ale zapewne podobnie.
  • 4
  • Odpowiedz
@Amasugiru: Hah, pytałem się x-komu kilka dni temu kiedy będą mieć nową serię Gloriousa bez problemów z kablem to mi dali taką odpowiedź że się nic nie dowiedziałem. Koniec, końców zamówiłem ze strony producenta, i teraz będę czekał wieki na dostawę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Netiux: Standardowy model O już chyba był do złapania ale możliwe że większość zeszła. Ewentualnie trafiłeś na nieogara po drugiej stronie. Jak rozmawiałem w tym tygodniu to dało się dostać zwykły model, ale poprosiłem o informacje o mniejszej wersji, to na kolejny dzień dostałem info jak w poście i zamówiłem.

@KanapkaPL: Hype jak to bywa - gdy się rozpędzi za bardzo to niesmak zostaje bo jest przesadzony, ale sama mysz dość mocno sponiewierała rynek.

Na papierze nie ma praktycznie wad, jest ultralekka i ma kształt dość przyjemny dla szerokiej klienteli i jednocześnie nie zabija ci portfela jak inne projekty "idealnych myszy" typu FinalMouse. Ma teraz 2 całkowicie inne modele więc kształt można sobie choć trochę dobrać. Oczywiście nie ma szans,
  • Odpowiedz