Wpis z mikrobloga

#dekadawrapie
#69 Kid Kudi - Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager
utwór z miniaturki: Kid Cudi - Mr. Rager
Drugi solowy album Cuddera, z tego co widzę często pomijany we wszelakich podsumowaniach dekady, dziwi mnie to strasznie i chyba jedynym wytłumaczeniem może być zbiorowa amnezja co do tego w którym roku ten album został wydany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całościowo jedynka moim zdaniem trochę gorsza od jedynki jednak highlighty ma mocniejsze - a wśród nich przepiękna ballada o... przedawkowaniu, którą wrzucam będzie reklamą albumu w tym wpisie. Brzmieniowo ten album jest bardzo melancholijny, słyszymy coraz śmielszy romans Cuddera z psychodelicznym rockiem, syntezatorami oraz 808's które już wtedy były na drodze do zmienienia muzyki rozrywkowej na zawsze. Tekstowo Cudder znowu mierzy się z samotnością, depresją i nałogami. Gościnnie na albumie pojawiają się między innymi tacy goście jak Kanye West, St.Vincent, CeeLo Green czy Mary J. Blidge. Już pisząc ten wpis w sumie pomyślałem że ten album powinien być wyżej ale cóż, stało się, lista zrobiona i nie będę zmieniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podobne do: Travis Scott, Kanye West
Highlity albumu:
Trapped In My Mind
Don’t Play This Song
Marijuana
Mojo So Dope
Erase Me ft. Kanye West
These Worries
All Along
GHOST!
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

#rap #muzyka #yeezymafia
ShadyTalezz - #dekadawrapie 
#69 Kid Kudi - Man on the Moon II: The Legend of Mr. Ra...
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShadyTalezz: Nie czaję tego albumu. Cały czas brzmi jakby zaraz miał się rozkręcić, co się nigdy nie dzieje. Moim zdaniem spory zawód po fenomenalnej jedynce, ale okładka świetna