Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Tak wygląda widok z 29 piętra wieżowca mieszkalnego w Fuzhou, Fujian, Chiny.

110 metrów kwadratowych kosztowało 4 lata temu 1 mln 500 tys złotych. Obecnie ta cena oscyluje w rejonie 3 milionów złotych.

Bloki położone po lewej stronie będą usuwane i zastąpione przez te nowoczesne (ten po prawej oraz jak ten skąd zrobiłem zdjęcie).

Więcej w komentarzach.

#chiny #fuzhou
Zhukov - Tak wygląda widok z 29 piętra wieżowca mieszkalnego w Fuzhou, Fujian, Chiny....

źródło: comment_RRkJwmdrnJtzL2rXkOIlPkDBD1x8M36G.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Transhumanista: to akurat mieszkanie wujków. Ja mieszkam w "starym" (sprzed 20 lat) osiedlu odległym o kilometr od tego miejsca ale również 200 metrów od starego miasta. Tamto mieszkanie ma również ponad 100 metrów bo aż 130 m2, więc jest dla mnie ogromne ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Transhumanista: a to spoko, czyli nie musiałeś rejestrować się na komisariacie jak ja :D ja musiałem iść ze swoją lubą do trzech punktów policji bo nikt nie wiedział który posterunek jest odpowiedzialny - w Fuzhou prawie wcale nie ma obcokrajowców. Też trochę nie ogarniali co odkładnie potrzebują z hukou więc zeszło nam z ponad 30 minut na papierologię.

Jestem trochę w szoku jak mało białych zobaczyłem w przeciągu 4 dni. Jedną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sergeant_Matt_Baker: życie mi mile i nie chce umierać z powodu wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to moja nazyczona może mieć problem przy wjeździe z powrotem do Uk z powodu obecnej wizy więc wolimy zostać w Fuzhou i przejazdem zahaczyć o Shanghai (chociaż w planach były 3 dni na niego przeznaczone).

Spokojnie, moja biała dupa z pewnością kiedyś usiądzie na, krześle w pubie gdzie w