Wpis z mikrobloga

omg #modelki co jest z Wami? Człowiek ogłasza się, że chętnie wykona sesje w ramach umowy TFP. Chce poświęcić swój czas, w zamian za jakiekolwiek doświadczenie, coby się wymienić tymi umiejętnościami, poszerzyć portfolio. No spoko. Zgłasza się kilka osób, i jak to jest że ZAWSZE coś nie pasuje? Ja rozumiem, że czasami zdarzają się losowe sytuacje, które nie pozwalają nam na przybycie w ustalonym terminie, każdy ma swoje życie no ja to rozumiem. Ale sory, jaki jest sens pisać że jest się chętnym na taką sesje, gdzie zaraz sypie się tysiąc powodów dlaczego Ci jednak nie pasuje XDDD I gdy pytasz o inny termin, również coś wymyślasz. PO CO ?! Mnie naprawdę nie interesują takie informacje.. „Jeśli chcesz, znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz - znajdziesz powód” i to jest j*#%$na prawda. Naprawdę, bawi mnie to ze ktoś robi problem o to by dojechać w umówione miejsce i z tego powodu w głównej mierze rezygnuje z sesji (to są większości przypadków). Jak dla kogoś problemem jest 15 min drogi na dojechanie do umówionego miejsca, to po co w ogóle pcha się w ten biznes? Czy taka osoba myśli, ze jak będzie pracować już w zawodzie to studio fotograficzne będzie do niej przyjeżdżać? XD

takie przemyślenia z rana, bo już ręce normalnie „opadowywujo” ¯_(ツ)_/¯

#modelki #tfp #fotografia
  • 2