Wpis z mikrobloga

@Otter: I nawet nie dlatego, że go jakoś specjalnie kocham... Tylko jak patrzę na wszystkich jego poprzedników, to aż mi się płakać chce po prostu. Już nawet nie będę wymieniał i się skarżył, bo żal.
  • Odpowiedz
@bialy100k: A tak między nami - serio myślisz, że to zwykły długopis? Bo wiesz, było tam parę spięć z prezesem, było parę utarczek i wydaje się, że koleś mimo wszystko działa samodzielnie. I podkreślam - z całą pewnością nie jest to idealny prezydent Polski, natomiast jak go porównuję do dowolnego poprzednika począwszy od Wojciecha Jaruzelskiego, to odnoszę wrażenie, że daleko im do Dudy. Jeśli znasz lepszego, to się pochwal.
  • Odpowiedz
Producenci długopisów z pewnością dają plusy.

@bialy100k: Dwóch dało. I to raczej nie producenci. Ludzie nie plusują takich rzeczy, bo się boją polemiki. Duda jest lubiany ale niepopularny. Taki paradoks. Zresztą podobnie jak PIS - wszyscy głosują, ale nikt się nie przyznaje. To znaczy ja akurat nie głosowałem i nie głosowałbym, ale jest masa ludzi, która głosuje i się nie przyzna. Ja osobiście jestem kucem i w wyborach prezydenckich głosuję
  • Odpowiedz