Wpis z mikrobloga

@specjaltohu: to zależy ile jadłeś i jak często, nikt tu nie jest lekarzem, więc Ci dokładnie nie powie, zwłaszcza że nie zna Twojego organizmu, tak jak Ty, ale z tego co wiem o receptorach serotoninowych Twoja sytuacja za kolorowo się nie rysuje, za częste ładowanie emki może spowodować bardzo długotrwałą niezdolność do odczuwania jej efektów, a zwiększając dawkę pogarszasz sprawę. https://www.reddit.com/r/MDMA/comments/4wyjd9/mechanisms_of_mdma_tolerance_and_loss_of_magic/
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@specjaltohu: 2 miechy? XD Człowieku 2 miechy to minimalna przerwa w odpowiedzialnym użytkowaniu MDMA, 6 miesięcy to minimum jeżeli nie chcesz zrobić sobie większej krzywdy chociaż ja na twoim miejscu poczeka był już ten rok dla pewności (w sumie zależy jak często i w jakiś ilościach to zarles ale skoro mówisz że straciłeś magie i nadal to waliles to sytuacja za kolorowa nie jest)
@specjaltohu:
Przepalone styki się nie odbudowują.( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako pocieszenie powiem, że podobno tworzą się nowe połączenia po czasie, ale nie wiem w jakim stopniu są w stanie zastąpić te stare.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mindrape: w bardzo małym, ilość połączeń jest diametralnie mniejsza, teorytycznie możesz rozwijać się intelektualnie żeby stworzyć nowe, ale w sumie stracenia tych starych to też #!$%@? straszna