Wpis z mikrobloga

Mireczki, mamy 2020 rok. Pewnie jest bliżej niż dalej do wydania nowych generacji konsol. Zastanawiam się czy kupić Xbox One X. Mieszkam w UK i jest możliwość kupna nowej sztuki z FH4 i DLC z niemieckiego Amazonu za około 264 funty. Normalnie w legitnych sklepach startuje od 350 funtów do nawet 530. Do tego jakiś game pass rozważałbym. Czy w ogóle warto się na taki zakup decydować w 2020? Dodam że nigdy xboxa nie miałem. Zawsze było PlayStation albo komputer. Teraz mam ps4 pro, ale zastanawiam się też nad xboxem.
Chociaż ni wiem czy to dobry pomysł.
#konsole #xboxone #ps4 #consolepeasants #gry
  • 18
@hoppek: jak masz w co grac, albo chcesz w cos zagrac to kup. Nowe konsole pod koniec roku, a pewnie i tak bedzie mialo sens poczekac ze dwa lata az wypuszcza jakies wersje "pro", wiec jak nie masz cisnienia na nowa generacje od razu po premierze to ci ten xbox posluzy dosc dlugo.
@hoppek: Też się zastanawiałem na święta czy nie kupić xbox one bo przysięgam sobie co generacje że kupie x'a żeby ograć największe hity xD No i nie kupiłem bo się nie mogłem zdecydować między nówką a używką.
@hoppek: Nie wiesz co zrobić. Weź monetę ustal że głowa królowej to kupujesz a rewers że nie. No i rzucasz. Większość ludzi będzie podświadomie liczyła że wypadnie jedna z opcji. Wtedy odnajdziesz swoją odp.