Wpis z mikrobloga

olaboga
dostalem maila od #lot (wyslany poprzez #amadeus) o odwolaniu mojego lotu powrotnego z USA do PL :/ zaproponowali lot 2-3 dni pozniej na tej samej trasie, tylke ze wg tej rezerwacji lot USA-PL jest dzien pozniej niz kolejny lot transferowy PL-PL (wtf? ;D)... anyway co moge teraz zrobic? 2-3 dni wiecej w USA to dodatkowe koszta (noclegi, ubezpieczenia, zycie etc), do tego dochodzi mozliwosc nie otrzymania przedluzenia urlopu przez pracodawce i inne #!$%@? ;f
jakie prawa mi przysluguja? moge poprosic o wylot z zupelnie innego miejsca w USA niz to, z ktorego mialem wylatywac? jak lecialem pierwszy raz do USA lotem to odwalili mi dokladnie ten sam numer (anulacja polaczenia), ale wtedy zrobili mi tak na kilka dni przed powrotem ;D teraz jestem starszy, madrzejszy i postanowilem zapytac na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#latanie #loty #rezerwacja #prawolotnicze ##!$%@?;D
  • 9
@GetRekt: Ja prdl - wlasnie gadalem z nimi na infolinii. Wylatuje do MIA planowo w sobote 25.01. Mialem wracac 10.02. Teraz moja sytuacja wyglada tak - 9.02 jestem na slubie mojej rodziny (w sumie po to tam lece bo kto normalny leci na floryde w styczniu? :>). Oni mi proponuja wylot 12.02, ale wtedy juz musze byc w robocie (musze i #!$%@? - chocby skaly sraly). Kolejna opcja ktora proponuja to
@soSNax: Wiem, że wydaje Ci się, że to takie proste, ale niestety nie. Oni też mają swoje procedury według których muszą działać. Jeśli odwołanie jest na więcej niż 24h przed lotem to nie ma opcji żeby zaproponowalki Ci inne linie lotnicze. Bierz co dają i próbuj pisać reklamacje
via Android
  • 0
@Sayong I tzw gówno :d 8.02 powrót do kraju... Teraz już pluje na #lot - #!$%@? im w samo serce :f drugi raz z nimi leciałem do Stanów i drugi raz przekładany lot powrotny!