Wpis z mikrobloga

Halo #niebieskiepaski lvl 19-23
Mam takie #pytanie dotyczące Waszych skłonności do #m--f
Jestem lvl 35 (prawie 36) i nie wzbudzam żadnej ekscytacji u niebieskich, bo #ulaniec here i słaba 4 (jak się wymaluję, to mocna 4 xD). Natomiast zauważam, że dość często zainteresowani jakimś rodzajem relacji (niekoniecznie stałej) są mężczyźni (choć w zasadzie chłopcy) co najmniej 12 lat młodsi ode mnie.
I jakoś tego nie kumam.

O ile rozumiem, że zwykle niebiescy rozglądają się za młodszymi (bo młodszym różowym "doświadczony" facet bardziej leży, niż młokos), tak nie czaję skąd ta moda na milfa wśród młodzieży (moda, bo jakoś nie pamiętam, żeby był taki hype na starsze babki wśród moich rówieśników te naście lat temu, no chyba że się nie chcieli przyznać).

Czy chodzi o to, że będąc ulana mam duży rozmiar tsysków i innych istotnych części ciała?
Czy o to, że mając więcej lat mam lepsze doświadczenie into segzy?
A może wydaje się, że przy dużej różnicy wieku nie będę chciała "poważnej" relacji, czyli unikną płacenia za randki, ale będą mieli okazję poroochać?

Kminię, bo z jednej strony jest to nawet przez chwilę miłe, z drugiej przezabawne, ale bywa też kłopotliwe, bo przecież nie będę się umawiać z gościem, który gdy ja pisałam maturę, to on uczył się sikać na stojąco xD
Muszę się jakoś nauczyć identyfikować takie sytuacje zanim padnie pytanie o spotkanie. A niemożliwe, że się im "po prostu podobam", bo z ryja to słabo, a z figury tragicznie ¯\_(ツ)_/¯
A każdemu radzącemu "skorzystać z okazji" od razu napiszę, że ja tym młokosom nie daję rady dorównać, jeśli chodzi o energię na imprezie i na parkiecie, a co by dopiero było w segzach, łojezu, przecież ja mam już swoje lata xD
Jeszcze by mnie plecy potem bolały, dejcie spokój xD

  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marysienka84 ale gruba w jakim sensie? nawet jak masz z 70kg to jeśli wszystko ci idzie w c---i i t---k a nie brzuch to możesz fajnie wyglądać, też lubie milfy jakoś, mają bardziej kobiece kształty jak dla mnie i wiedzą czego chcą bez jakichś podchodów, no i segzy z nimi są fajne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marysienka84: Może to też jakaś forma podłechtania swojego ego? Na zasadzie podejścia, że jak uda im się poderwać starszą od siebie kobietę z pewnym doświadczeniem i dojrzałością emocjonalną to sami się zaczynają postrzegać jako dojrzali i męscy.
  • Odpowiedz
@Marysienka84: wanna babcie k---a.

Ja tylko wspomne ze to co Ty uwazasz za 4 i ulanie inny uzna za 6-8 i kobiece ksztalty. Nie wierze ludzkiej, a tym bardziej kobiecej ocenie.
  • Odpowiedz
@Xysz: ej, pełno jest zboczeńców na świecie, może ulaństwo kogoś kręci, nie neguję.
Dziwi mnie po prostu, że podbijają do mnie oskarki z taką konsekwencją - albo więc to plaga zboczenia na punkcie otyłości, albo na punkcie milfów i pozwoliłam sobie wyciągnąć wniosek, że to drugie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz