Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
Na reddicie w komentarzu napisałem aby nie łączyli ani nie porównywali Hitlerowskich nazistów do ludzi którzy mają prawicowe poglądy. Odpowiedzi to między innymi:

- powinieneś umrzeć naziolu
- warto złamać prawo aby pokazać naziście gdzie jego miejsce
- powinieneś umrzeć x 999
- dlaczego bronisz nazistów? Świat byłby lepszy gdybyś umarł

Ja #!$%@? xD
#bekazpodludzi ##!$%@? #reddit #4konserwy
L3gion - Na reddicie w komentarzu napisałem aby nie łączyli ani nie porównywali Hitle...

źródło: comment_9o0rz7hHD8ZyX56gGwzI32km9hoYrSjT.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
- powinieneś umrzeć naziolu

- warto złamać prawo aby pokazać naziście gdzie jego miejsce

- powinieneś umrzeć x 999

- dlaczego bronisz nazistów? Świat byłby lepszy gdybyś umarł


@L3gion: Dlatego właśnie tak mnie bawią ci wszyscy lewicowcy jadący po katolach jako źródle wszelkiej głupoty i zacofania, zapominający że 99% ich lewicowych kompatriotów prezentuje ten sam quasi-religijny zapał w zwalczaniu wszystkiego co nie pasuje (teoretycznie, jak w tym przypadku) do ich światopoglądu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@White_Knight_Rep_Dill: Już wykasowałem bo bym dostał jeszcze 999 komentarzy o śmierci które moderator ma w dupie ¯\_(ツ)_/¯ W skrócie napisałem:

Dawny nazista: zabił Żydów, Polaków, mniejszości, przeprowadzał eksperymenty na ludziach
Obecny "nazista": nie zgadza się z lewicą

Nie, nie ściemniam xD Tyle wystarczyło abym sam został naziolem i należy mi się kulka w łeb.
  • Odpowiedz
@L3gion: Reddit to najgorsza strona do dyskusji, przez to że wszystko ma swoje subreddity to tworzą się olbrzymie "echo chambers" gdzie każdy kto wyjdzie poza tłum ze swoją opinią zostanie zminusowany, co utwierdzi resztę w gotowych przekonaniach.
Już na 4chanie się dużo lepiej rozmawia bo anonimowość i brak plusów sprawia że ludzie sami muszą przemyśleć co chcą odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@L3gion: Ja kiedyś napisałem że białe społeczności mniej do siebie strzelają niż czarne co poparłem linkiem do statystyk FBI i zostałem rasistą i dostałem bana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: no bo twoja ksywa legion w połączeniu z bronieniem skrajnie prawicowych poglądów to pewnie też przypadek xD Biedny, zaszczuty naziolek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ld93: Naziolek którego większość wpisów politycznych tutaj to beka z prawaków a na reddicie ma zupełnie inny nick xD
  • Odpowiedz
@Ld93: gdzie to bronienie skrajnie prawicowych poglądów? Po prostu wysrałeś sobie komentarz pasujący do twojej tezy, bez żadnego oparcia w rzeczywistości. Bardzo typowe dla lewaka - nie zgadzasz się ze mną, to jesteś naziolkiem. A nawet, "nie zgadzam się z tobą", to znaczy że jesteś naziolkiem. Odczłowieczanie, mówi ci to coś lewaku? Pewnie nie, chociaż stosujecie to na co dzień i równie sprawnie jak kiedyś naziści. Lewica to choroba umysłu.
  • Odpowiedz
@L3gion: no dobra, a jakie to są prawicowe poglądy? Co mówią prawicowe poglądy o związkach jednopłciowych, osobach LGBT albo innych ras niż biała, lub związkach pomieszanych rasowo. Tylko pytam, żeby zaraz w moją stronę nie poleciały inwektywy od prawakaów, tak jak na Ciebie poleciały od lewaków.
  • Odpowiedz