Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: prowadź jakiegoś bloga, pisz teksty na różne tematy albo takie które Cię ciekawią. W branży #seo jest teraz ogromne zainteresowanie na copywriterow. Jak masz pytania w tym temacie, śmiało wal na pw :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: musisz mieć ogólnodostępne portfolio, nikt nie zatrudni projektanta domów którego projektów nigdzie nie można obejrzeć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TadzioNorek: bardziej na to jak piszesz. Jeśli ogarniesz zasady seo friendly w pisaniu tekstów wyniki też będą się kręcić w miarę same o ile nie widzisz sensu w promowaniu jej bo jest przesyt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: na przykładzie mojej firmy zatrudnia się copywriterów którzy umieją pisać tak, by tekst pozycjonował stronę, a to jakie cuda tworzą czasem to szczęka opada (absolwent dziennikarstwa here)
  • Odpowiedz
@TadzioNorek Co do Giełdy Tekstów, korzystaj ze statystyk. Są na niej dokładne dane, co się sprzedaje - zarówno tematyka, rodzaj, jak i długość tekstów... Celuj w to, co idzie najlepiej. Moje teksty sprzedają się najczęściej w ciągu kilku dni, a nie mam statusu superautora, gdyż nie wykonuję tam zleceń, bo płaca tam niegodna jest nawet Bangladeszu. Pomimo tego, że nie jestem superautorem, dobrze sprzedają mi się dłuższe i lepszej jakości artykuły.
  • Odpowiedz