Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Janusz_Lubikwasa: nie, jeszcze nie teraz, a najlepiej niech dokończy kadencję. On dobrze wie, że ludzie go rozliczą na koniec. Dużo złego dla mnie jako kierowcy wyrządził, ale zaczyna coś się ruszać w w temacie poprawy komunikacji, więc należy dać mu dokończyć.

Żaden inny prezydent z gówna bata nie ukręci :-)
@lyczko: Nie kompromituj się, spawacze symbolem poprawy komunikacji xD. Widzisz tylu bo miejsc w których szyny się totalnie rozpadają przybywa z dnia na dzień, a takie spawanie jest zwykłym reanimowaniem które starcza na od kilku godzin do paru tygodni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Porut: no jakoś wcześniej nikt nic przy nich nie robił, to nie jest wina jacy. Na kogokolwiek by trafiło, a jeżeli jest tu ktoś winny to Dudi, który wiedział kiedy się ulotnić za granicę.
W 5 lat nikt nie zregeneruje tego miasta, a co dopiero w dwa. Zamiast wydawać kasę na referenda i inne, to niech lepiej spawają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Porut: a w kwestii poprawy komunikacji, tak owszem cos się rusza, ale nie powiedziałem że jest super.
Większość dużych miast oparta jest na komunikacji miejskiej, nie samochodach.
Nie mam zamiaru zachwalać tu jacy, ale są nowe linie MPK, stare przedłuża, koleje chyba też sobie radzą z dojazdami do miasta. Będzie ten cały TAT no o buspasy.Co więcej ma zrobić w chwili obecnej?
WOW nie do końca zależy od niego, poprzednie duże
zaczyna coś się ruszać w w temacie poprawy komunikacji, więc należy dać mu dokończyć.


@lyczko: gdzie?!
Powtórzę raz jeszcze, ten człowiek to jest kukiełka poprzedniego prezydenta. Wcześniej był nikomu nie znanym urzędnikiem miejskim, bez ambicji politycznych.

kto lepszy w zamian?

@Juzef: każdy spoza "kółka wzajemnej adoracji Rafała"
@Little_Juice: Gdzie? Ul. Długa: buduje się tramwaj na Popowice, ul. Robotnicza: tramwaj na ND (a przy okazji zaorali ten gównowiadukt który dosłownie sypał się na łeb). Obie te nitki wniosą też do sieci długo wyczekiwane alternatywne trasy do Legnickiej, gdzie dziś jebnięcie tramwaju oznacza udupienie połowy miasta.

Jest kukiełką Sternika? W jaki sposób? Że Dupkiewicz go polecił? Może do niego dzwoni „ej przygarnij kotka, zrób foto z dziećmi, polubią to”? Polecił
W jaki sposób?


@Riess: sprawdz sobie ilu mamy wiceprezydentow we wroclawiu. dwor rafalka trwa w najlepsze. do tego kreatury jak patals czy urban przyspawani do wroclawskiego koryta.
@lyczko: yhhm spawacze na szynach no tak w końcu musieli wyjść. Ostatnio słuchałem RAMki i Jaca chwalił się jakie to zakupy zrobił i jeszcze dla komunikacji zbiorowej i jak to będzie super. Życie pokazało jednak trochę inną rzeczywistość a na wykopie dużo razu "jebło" się pokazało przy #wroclaw. Z drugiej strony to może i lepiej, że nie realizuje swojego "planu" wyborczego bo to był by dramat po całości :)