Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... pomijając już fakt, że blue monday to bardziej miejska legenda, to jak bardzo można nie zrozumieć depresji? Masz myśli samobójcze? Spełniaj marzenia! :) Kij z tym, że przez dysproporcje w mózgu w niektórych przypadkach nie możesz się podnieść. Że przez depresje możesz mieć problemy finansowe albo chorujesz na depresję przez problemy zdrowotne. Że depresja powoduje poważne problemy z podstawowymi rzeczami jak pisanie i czytanie. Po prostu uderz w stół i spełnij marzenia, tako rzecze gwiazda TVN z milionami na koncie.

Kiedy ludzie zrozumieją, że depresja to choroba ,a nie lenistwo tudzież brak odwagi zmienia swojego wygodnego życia?

Tu macie ten post

#depresja #rozwojosobistyznormikami
m.....t - Ja #!$%@?... pomijając już fakt, że blue monday to bardziej miejska legenda...

źródło: comment_lF9TSCTccwAM3wm5tBhms0ZUV6J375Wb.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: jak sam czegoś nie przerobisz to po prostu tego nie zrozumiesz,na tłumaczenie szkoda czasu,bo to jak próba przebicia muru głowa .Szkoda tylko,ze ludzie,którzy się z tym nie zmagaja ,zamiast się cieszyć ,wola mówić innym jak maja żyć .Ja tam cukrzykom nie piszę jadłospisów a do depresji nie wiedzieć czemu każdy uważa może swoje 5gr wpieprzyc .Zlote rady od zawsze tak samo banalne i bezwartościowe .
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi jak #!$%@? o depresji kogoś, kto nigdy takiego stanu nie doświadczył. Niestety nasze społeczeństwo jest nadal mentalnie w głębokim lesie i swoim głupim gadaniem tylko pogarsza sytuację. Zastanawiam się z czego to wynika, tak jak mireczek wyżej stwierdził - nikt cukrzykom jadłospisu nie układa, a przy depresji, fobii społecznej - każdy jest specjalistą, wujkiem dobra rada. No szlag mnie trafia i nic więcej.
  • Odpowiedz