Wpis z mikrobloga

@Lawsuit: wszystko oceniam przez pryzmat że się uczysz bo do perfekcji i modelowania 3D na standardy obecnych czasów jest jeszcze daleko szczególnie że to chyba wszystko lustrzane odbicie, sam też specjalnie się na modelowaniu 3D nie znam więc trudno mi się mega profesjonalnie wypowiedzieć ale daje ci łapkę w górę i ciepły komentarz oprócz samego plusika bo widać że się starasz i coś robisz. licze ze tym nie jebniesz i za
via Android
  • 1
@kvgewhr modelowalem w blenderze ale strasznie mnie to nudzi dlatego przerzucilem się na sculpting w zbrushu gdzieś tydzień temu, szybko się nudzę i zmieniam rzeczy ale może sculpting uda mi się dłużej pociągnąć bo to coś innego, a tak to zajmuje się ogolnke grafiką nie tylko 3d. Dzięki za komentarz miły mireczku
@Lawsuit: nie używaj subdywizji jeszcze, masz tu 8kk poly, w #!$%@? za dużo, leć z dynmeshem, zasada jest taka, od ogólu do szczegółu, im więcej masz punktów tym trudniej kontroluje się formę
@Lawsuit: Powiem ci trochę pocieszyłeś, bo od zawsze chciałem się tego nauczyć, ale ostatni raz ołówek trzymałem kilkanaście lat temu, więc w rysowaniu jestem całkowicie zielony, a bałem się że jest do wymóg konieczny przy modelowaniu.
Ogólnie chciałbym złapać się trochę bardziej grafiki, ale jakoś nie potrafię się tak ostro zmotywować.
Mógłbyś podać co to za tytuły książek, lub ewentualnie podesłać je na priv?
via Android
  • 0
@Dinozaur_pelen_nostalgii dużo sculpterów na wyższym poziomie korzysta już z tabletów do grafiki. Skoro nie możesz się zmotywować to może nie interesuje cię to na tyle i warto wziąć się za coś innego. Nie wiem dokładnie o co ci chodzi czy o rzeźbienie 3d czy modelowanie przykładowo wnętrz itd, jak o to pierwsze to sobie obejrz tutoriale na yt z ZBrusha od flipped normals przykładowo i pdf jest na necie anatomy4sculptors. Jak drugie