Wpis z mikrobloga

@sveq91: masz na myśli restaurację czy jakieś knajpki? Ja mogę polecić chińczyka, np. Mekonga na Turzynie czy na Wojska Polskiego obok Kosmosu jest spoko.

Co do restauracji, zależy jakie gusta masz.
@mzuczek: @KarmelowyJeremiasz:
Ogólnie jestem na kilka godzin w Szczecinie i będę musiał cis zjeść. Może to być restauracja pod warunkiem, że będzie warto. Knajpki też mi odpowiadają, jestem otwarty na różne smaki. Co macie takiego najlepszego u siebie? No paprykarzu może nie chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sveq91: Na piastow masz przymierzalnie - wytrawne nalesniki / burgero nalesniki w kwocie ~20pln - spoko, zaraz obok masz pizzerie z dobrymi włoskimi daniami - pecorino.
Jeszcze jest "nowy browar" z bardziej "polskim/domowym" zarciem

Z restaruacji polecam COLORADO przy walach - kilka razy tam bylem na steku i jest nawet niezle.
@sveq91: tak na szybko miejsca warte odwiedzenia: "u kelnerów" (po drugiej stronie ulicy od Galaxy), Brasilerinho (rynek sienny), Bollywood (podzamcze) , pizzeria Pasta & Basta (osiedle zawadzkiego), "Ukraineczka" (podzamcze), "Ziemniak i spółka" (deptak Bogusława/galaxy/ul.dworcowa).
#logikarozowychpaskow umojego różowego zadziałała i pomimo tak fajnych propozycji padło po prostu na gruzińską ¯\_(ツ)_/¯ fajnie ze chociaz sama stwierdziła na co ma ochotę.
Dziękuję wam wszystkim za propozycje, które zapisuje sobie w kalendarzu (ʘʘ)