Wpis z mikrobloga

Nawet mi was nie szkoda. Idea dawania zulowi jakichkolwiek pieniędzy jest w ogóle abstrakcyjna, a jeszcze większą abstrakcja jest ze chcecie mu płacić.

Choć nienawidzę srawka to tutaj nawet go popieram - Trzeba was j i na was zarabiać skoro nie macie 1 minuty aby przemyśleć wydatek.

Jak to Meksyk powiedział - Alkoholik zawsze kłamie byleby na nafte było. Nic się nie nauczyliscie.
#kononowicz #patostreamy
  • 11
Taka prawda,zdrowy dziad z tego Jareczka,zamiast iść do uczciwej pracy i zachować się jak na prawdziwego mężczyznę przystało to on siedzi w domu i opowiada bzdury przed kamerą,a naiwni ludzie wykładają pieniądze dla niego.
@Furb: Chłopie, ochłoń. Jakieś lateksy, pouczanie, ból dupy. To jest zwykła, najprostsza rozrywka, a Wy dorabiacie ideologię, jakby losy świata od niej miały zależeć.

Gość jeden czy drugi odpala streama, a ludzie wysyłają własną kasę, co Cię to obchodzi? Jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj ¯\_(ツ)_/¯
@KrzysztofSuchodolski
Ja nie wnikam czym zajmujesz się osobiście,ze swojej sytuacji jestem zadowolony i nie muszę januszować,trochę więcej optymizmu w ocenie możliwości miejsc pracy w naszym kochanym kraju,moje stwierdzenie odnośnie Jareczka ma na celu raczej nakreślić co przeciętne mężczyzna po czterdziestce wykonuje w swoim życiu,raczej bierze los w swoje ręce i zachowuje się odpowiedzialnie,a nie siedzi na garnuszku matki i w dodatku znęca się psychicznie nad nią ;\
@sebciof11 czym taki "lajt" się różni od siedzenia pod sklepem z kubeczkiem na hajs od przechodniów "co łaska" ? W wypadku ludzi, którzy nie mają absolutnie żadnego kontentu - niczym.
@Furb Typowo Polskie... zagladac komus do portfela ¯_(ツ)_/¯. W ogole takie przezywanie i analizowanie szkolnej zaprowadzi Cie do Choroszczy z biletem w jedna strone. Traktuj to jak serial a i glowa bedzie zdrowsza. Niech zarabia ile i jak chce, skoro jest popyt jest i podaz. Bez odbioru